Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
coolfighter
Gerçek Adcoolfighter coolfighter
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
turk telekom faturasiz 500 dakika 1000 sms 4 gb internet 19 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 sa. önce)
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/merhaba-500-paketi-yeni.aspx numara tasima ile FATURASIZ MERHABA TARIFESIN... Mesaja git »
Merhaba. Garantisi Türkiye'de geçerli mi?... Mesaja git »
Alınık: G4560-i3 6100-i3 7100 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Faturalı Garantili G4560=200? i3 6100=300? i3-7100=350? Bu fiyatlardan satmayı düşünen arkadaşlar pm atarsa sevinirim.... Mesaja git »
Bimeks'in zararı 3 ay içinde yaklaşık 50 katına çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ne reklamı kardeş en son ne zaman bi bimeks mağazasına gittin. Mağazalar neredeyse bomboş. Olmayan şeyi nasıl satacaksın.... Mesaja git »
Bimeks'in zararı 3 ay içinde yaklaşık 50 katına çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Zaten mağazaları bomboş urun denen bisey kalmamış. Şimdi atıyorum x marka bir mause var diğer teknoloji zincirlerinde atıyorum 39 Tl Bimekste 69 Tl ye... Mesaja git »
Intel 7700k ve 6800k ,,,,, [SIFIR] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Merhabalar. Ürün amazon.com dan gelmiştir. Sıfırdır. Faturası ile birlikte gonderilecektir. Intel uluslararası garanti altı... Mesaja git »
Kapalı kutu sıfır i3 6100 (Fiyat düştü) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Başlıktaki ürünler üst modellere gectigim için satılıktır. İşlemci bandrollü açılmamış kutudur yani ilk siz açacaksınız ve vatanbilgisayar dan alınmış... Mesaja git »
Satılık Intel Core i3 7100 3.9 Ghz 3 MB 1151 [GARANTİLİ/YENİ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
19.01.2017 tarihinde aldığım işlemciyi, donanımımı güncellediğim için satıyorum. Teknik hiçbir sıkıntısı yok, faturalı ve garantilidir. Kutu içeriği(f... Mesaja git »
*** Intel Core i3-7100 Processor 3M Cache, 3.90 GHz*** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Ürün10.02.2017 VATANBİLGİSAYAR Faturalı... Full kutu ve aksesuar..toplamda 10 saat çalıştı...tap taze hala herhangi bir oveclock vs denemesi yapmadım... Mesaja git »
[SATILIK] i3 6100 , garantili başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Selamlar 28.09.2016 tarihinde aldığım i3 6100 işlemcisini bir üst modele geçeceğimden dolayı satıyorum. Ürünün 1 yıldan fazla garantisi mevcuttur.Fi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.084