Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
coolfighter
Gerçek Adcoolfighter coolfighter
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
14 şubatta şu telefon 1375 TL civarıydı. Şimdi 1700-1800.:)... Mesaja git »
Windows 10 LTSB ÜCRETSİZ 9 Aylık Yasal Lisans (Maksimum performans, stabilite ve temizlik) İndirme linki: (ISO - LTSB seçilecek) Windows 10 LTSB Sürü... Mesaja git »
Türkiye'deki Düğünlerin Özeti [SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bakın işin en ilginç tarafıda kimseyi memnun edemezsiniz evlendiğiniz kadından tutun ailesine, kendi ailenize, düğüne gelenlere kadar. Herkes irili uf... Mesaja git »
İsveç ; "Dünyaca Ünlü Köftemizin Tarifi Türklere Ait" başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bence İKEA'da yapılanın köftesinden çok o sosu lezzetli geldi bana. Köfteyi beğenmedim fazla.:)... Mesaja git »
Turkiyede Erkeğin Hicbir Hakkı Yok başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu devirde evlilik yalan dolandan başka bir şey değil. Evlenmeyin...... Mesaja git »
Hesap Bilgilerini Özel Mesajla İletmeyin! - Tüm Hesaplar Kurtuldu! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şu kullanılan forum sistemini değiştirmeleri lazım. Dünyada son kalan büyük forum sitelerinin hepsi XENFORO kullanıyor.:) Bunlar halen geçmişle yaşıyo... Mesaja git »
TURKCELL SARI KUTU KAPANIYOR 31.05.2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
9500 puan 12 ay 1GB internet satın aldım.:)... Mesaja git »
📲 Turkcell ÜCRETSİZ Sağlayabileceğiniz Tüm Avantajlar (GB,Dk,TL) 📶 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
📲 Turkcell ÜCRETSİZ Sağlayabileceğiniz Tüm Avantajlar (GB,Dk,TL) 📶 1.) fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası 2.) Dergilik Hediye Kampanyası... Mesaja git »
CarrefourSA Fırsatları (Gördüklerim) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Kataloglar İstanbul içi veya İstanbul dışı aynıdır muhtemelen bilmiyorum ama yine de kontrol edilebilir. Super katalogları Superde, Hiper katalogları ... Mesaja git »
Utanmadan TFF açıklama yapıyor zamanında. Takimlar mali olarak kendilerine dikkat etmeli vs...Adam olana sormazlarmı bu yabancı kuralını kim getirdi d... Mesaja git »
Arkadaşları

Saylan

amma velakin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfır Sandisk SSD Plus 120GB Kapalı Kutu Faturalı ve 3 yıl Garantili
Alıcı: darkk34
Tarih: 6 Mayıs 2017; 16:51:23
Yorum
Kaliteli ürün sorunsuz alışveriş güvenilir satici sonraki alışverişlerde tekrar görüşmek üzere...
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172