Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
coolfighter
Gerçek Adcoolfighter coolfighter
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Muavinim, otobüste iki yolcu ile tartıştım. başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Görür görmez aklıma geldi.:D... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaşlar bu yeni kampanyalardan faydalanmak için turkcell faturalı hattımı faturasıza mı taşıyayım yoksa numaramı başka bir operatöre mi taşıyayım.... Mesaja git »
Hepsiburada.com Telefonu İade Rezaleti başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.:)... Mesaja git »
Hepsiburada.com Telefonu İade Rezaleti başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İthalatçı garantisi ile aldıysanız bir şey değişmeyecek. Ayrıca banada kullanılmış telefonu gönderdi hepsiburada alt kısımlarındaki vidalar açılmıştı.... Mesaja git »
Benim gibi kafadan rahatsızsanız sıfır araba almayın! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Geçmiş olsunda adam zaten takmış söylenecek şey mi şimdi bu.:D... Mesaja git »
9lu vs Şarjörlü? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
hangisini tercih etmeliyim? avantaj dezavantajları nedir... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu tam bir komedidir.:D Kime telefonu gösterdiysem ekran netliğine hayran kaldı. Xiaomi resmi olarak ülkeye girse çok güzel olacak. Şu anlık tek sıkın... Mesaja git »
Hepsiburada.com Telefonu İade Rezaleti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
8.8.2017 tarihinde Hepsiburada dan Xiaomi mi 5s gold 32gb telefon aldım. Telefonu aldığımda kamerası odaklama yapmıyordu kronik hatasıymış. Evo servis... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Merhaba. Hepsiburada'da satılanlar EVO garantisi ile geliyor. Cepport DELTA garantisi oluyor.... Mesaja git »
Merhaba Sorunsuz çalışan cihaz geri iade edilmez. İadeyi bir sorun yaşadığınızda yaparsınız. Oyuncak mı bu beğenmedim iade ediyorum.:) Ben elimizde fa... Mesaja git »
Arkadaşları

Saylan

ammavelakinbin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfır Sandisk SSD Plus 120GB Kapalı Kutu Faturalı ve 3 yıl Garantili
Alıcı: darkk34
Tarih: 6 Mayıs 2017; 16:51:23
Yorum
Kaliteli ürün sorunsuz alışveriş güvenilir satici sonraki alışverişlerde tekrar görüşmek üzere...
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.095