Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
coolfighter
Gerçek Adcoolfighter coolfighter
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 sa. önce)
Gelen yazıya göre; * AKN’li Ekosınırsız Tarifeler abone alımına kapatılacaktır. * AKN’li Ekosınırsız Gazi ve Şehit yakını tarifeler abon... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Beyler ayın 30 u dıyor ama mevcut paketlere geçiş kapalı. Bunların ne yaptıgı belli değil. 01. Kampanyalı abonelik başvurusu yapılamıyor. Diyor.... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Merhaba arkadaşlar 10 Mbps 25 GB AKNli Ekosınırsız kullanıyorum 24 ay taahhutum bitti. 43 Tl ödüyorum. Şimdi Sinemalı İnternet Kampanyası var 39 Tl(An... Mesaja git »
Satıldı.... Mesaja git »
*flo.com.tr *seçili outlet ürünlerde 1 alana 1 bedava* başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
140 lira çekim var burda hala kullanmadim... Mesaja git »
Kedim Nasıl Sizce ? Yeni Fotoğraflar Geldi :) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Çok tipsizmis kedin. Nazar değmesin.??... Mesaja git »
Fiyatı 400 e çektim arkadaşlar.... Mesaja git »
Intel Skylake Core i3 6100 Soket 1151 3.7GHz 3MB Önbellek 14nm Sıfır İşlemci başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Satıldı.... Mesaja git »
Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Arkadaslar 1300 1500 civarı buzdolabı alacağım ve nakit çekim yapacağım. Burdan bonus geliyor mu bu sekilde. 3 ay önce Flexi kartı aldım. Hic kullanma... Mesaja git »
[SATILDI] -- MSI B150M BAZOOKA LGA 1151p başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
2 aylık vatanbilgisayar faturalı. Herhangibir sorunu yok. Bir proje için çok az kullanıldı. Nakit ihtiyacından satılık. Edit: AMD ekran kartında ufak ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.188