Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kasıyo kanka bekle
Bir Önceki Kullanıcı Adı-İstanbullu-
Gerçek Ad-istanbullu- .
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
nedir bu evlenecek kızlardaki büyük merakı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
yaklaşık 4 senelik bir ilişkimiz var ve sözlendik nişanlanmak üzereyiz fakat sözlendikten sonra kız değişmeye başladı. 3+1 bir ev ve misafir odası is... Mesaja git »
Whatsapptan Bana Akıl Verebilecek Olursa Kıza Açılıyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Yarın online derslerle ilgili bir seminer verilecekmiş. Büyük bir salonda verilecek. Oturma koltukları da var. Kızın dersi seminer bittiği gibi başlıy... Mesaja git »
Araba sürüyom ssli başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kaybetme korkusu uykular zindan oldu yardım edin[Ayrıldık] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Arkadaşlar iki aydır bir kızla birlikteyim ona okadar alıştım ki her dakika msjını bekler her dakika görmek her dakika sesini duymak istiyorum çok sev... Mesaja git »
7 YILLIK SENELIK ILISKIM BITTI ( BAŞKASIYLA EVLENMIŞ) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Evli kadının ayağına ne için gideceksin ? Tülayyy geri dönn diye mi ? Saçmalama istersen,şuan olayın şokundasın.Aman diyim,öfkeyle kalkıp zararla otur... Mesaja git »
yalnizlik cok kotu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Mutlu rolü yapmanı söylemedim.Kendini neden soyutlamaya çalışıyorsun ?... Mesaja git »
sebep??... Mesaja git »
İnsanlardan kendini soyutlamak iyi bir şey değil.Sonuçta biz bir canlıyız ve toplum yaşamına yatkınız. Moraliniz bozuksa düzeltmeye çalışın.Kendinizi ... Mesaja git »
Sosyal fobik ve loser olmak intihar sebebi mi sizce? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Nasıl çabaladın anlatır mısın?... Mesaja git »
iliskim hakkında ciddi. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Merhaba arkadasla. Benim üç senelik iliskim var. Kız arkadasimla çok şey yasadik ve ciddi bir ilişki. Doğru bı şey değil biliyorum fakat arkadaşımın I... Mesaja git »
Arkadaşları

GOGOMEZ

OCA

Haşin_ErKeK

Ebuduk

II. Aragorn

YellowBlackMan

Mr. Punk

jony___

lordinas

BalerionT

Leif Erikson

Hallelua

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bir bıçakla can da yakabilirsin,bir bıçakla elma kesip ikram da edebilirsin.

Hakkında
9513fb6e50a2ec991aa325695b8b3c46_cropped_64.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
5.242