Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
m1xer
Gerçek AdSezgin YILMAZ
Doğum Tarihi18 Kasım 1988
KonumKocaeli, Gebze
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Anahtar kılıfları geldi arkadaşlar Çin postası ile... Mesaja git »
Hocam aynıları Türkiye de var. dün babama alıcaktım tr sitelerine baktım 140 tl ye geliyor hatta daha güzel renkleri var... Mesaja git »
Columbia Conspiracy Iv Outdry 40 numara 40 euro :)... Mesaja git »
2 adet ayakkabı aldım DHL ile gönderdiler gümrüğe tabi diye mesaj geldi aradım mail adresi ve TC kimlik noyu verdim problem çözüldü şu anda dağıtımda.... Mesaja git »
Tavsiye listesinden çıkarıldı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
2 numaralı seçeneği seçtim kredi kartına iade olarak umarım sorun çıkmaz... Mesaja git »
Hocam bende 82 dolar çıkıyor Aliexpress te TURKEY post ile gönderen bi satıcıdan alıcam artık 68 dolar a Azdome GS63H WiFi Araba DVR Kaydedici 2.4 &... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
süpersiniz hocam 1 adet sipariş geçicem umarım kısa sürede gelir :)... Mesaja git »
hocam gearbestte kamera fiyatları çok pahalanmış uygun a118 b40 a 37 dolar iade edicekler sanırım gear bestten önerebileceğiniz uygun fiyatlı kamera n... Mesaja git »
Tavsiye listesinden çıkarıldı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam bu cevabı yazmışlar ne yapmamı önerirsiniz? After reviewing your case, please review our possible solutions: ... Mesaja git »
mobil linkini pc de açınca anlayamadım kusura bakma :) benim bahsettiğim model bu :... Mesaja git »
Arkadaşları

crazydaddy

figusbe

ziplayboy

Morgoth Draqe

slipknot010208

berke_17

neo1neo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125