Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
barbar88
Gerçek AdBarış K.
Doğum Tarihi10 Ekim ****
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 72
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hangi Monitoru Secmeliyim Lutfen Yardim... başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yardimlariniz icin cok tesekkur ederim arkadaslar. Linkini yolladigim monitoru almaya karar verdim. @Gleaner @wolwes... Mesaja git »
Hangi Monitoru Secmeliyim Lutfen Yardim... başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Hocam goruntulerde cok fazla piksellenme olur mu eger 1080p alirsam ? Birde bu sistemim 2k icin uygun degil fazladan bosa masraf yapmis olur muyum? Ya... Mesaja git »
Hangi Monitoru Secmeliyim Lutfen Yardim... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
Arkadaslar merhaba, i5 4460 islemci, rx 580 8 gb ekran karti, 16 gb ddr3 ram ve asus h97m pro ana kartim var. 27 inc 144hz bir monitor almak istiyoru... Mesaja git »
Hangi Monitoru Secmeliyim Lutfen Yardim... konusunu başlattı (28 gün önce)
Arkadaslar merhaba, i5 4460 islemci, rx 580 8 gb ekran karti, 16 gb ddr3 ram ve asus h97m pro ana kartim var. 27 inc 144hz bir monitor almak istiyoru... Mesaja git »
Satılık Sıfır PS4 Dualshock 4 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Pm...... Mesaja git »
Orijinal Sony Playstation 4 Siyah Joystick başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Pm yolladim...... Mesaja git »
Uygun Fıyata 500GB PS4 Fıfa 17 & Dıablo3 konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaslar merhaba, urunu 2014 yılının sonlarına dogru kahraman konsoldan almıstım. Aktıf olarak 1 sene cıvarı ben kullandım, 1.5 seneden berıdır yurt... Mesaja git »
Bu bilgisayar düzelir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Sistem ddr2 hocam kungfu nicli arkadaş sağolsun baya yardımcı oldu.Bende sistemi tekrardan toplmaktan vazgeçtim.İlginiz için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Hocam, oncelikle bu konuya vakit ayirip, uzun uzun cevap yazdiginiz icin cok tesekkur ederim.Verdiginiz bilgiler gayet aciklayici zaten, bir sure daha... Mesaja git »
Hocam ikinci elden bir q9550 işlemci buldum.Butce olarak 450-500tl ayirabilirim en fazla, bu baglamda ortaya biseyler cikar mi acaba.Simdiden tesekkur... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

itachi237
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Uygun Fıyata 500GB PS4 Fıfa 17 & Dıablo3
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 12 Temmuz 2017; 23:55:04
Yorum
sıfır gibi ürün, hızlı ve sağlam kargo, kolay iletişim. bukalemuns tavsiye ediyor. A+++++
Genel Puan

Ürün: LG G3 D855 SIFIRDAN FARKSIZ UGUN FİYAT
Alıcı: ferh@t19
Tarih: 12 Ekim 2015; 21:25:49
Yorum
Arkadaş çok ilgili, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: itachi237 Referans İsteme Lütfen Teklif Vermeyiniz
Alıcı: itachi237
Tarih: 9 Ekim 2015; 21:34:33
Yorum
gayet güvenilir sıcak bir arkadaş oyun konuştuğumuz gibi tertemiz. benden 5 yıldız!!!
Genel Puan

Ürün: Satılık Xbox 360 Slim 250Gb+Kinect+Fw 3.0+25 Adet Oyun
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 20 Eylül 2015; 11:59:04
Yorum
temiz kutulu ürün, elden tanıdığa teslimat yapacak kadar kahır çeken, iletişimi kolay bir kullanıcı. bukalemuns tavsiye ediyor. A+++++
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3, Xbox, PS4
TV
Toshiba, LG
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141