Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jackk001
Gerçek Adasdasd asdasd
KonumKocaeli, Körfez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hiç Yazılım Bilmeden Bilgisayar Mühendisliği Okunur Mu başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Yanliz dostum hazilrikta ve 1.sinifta yatay gecis yapilmiyor, 2.sinifta gecmek istemesende derslerin uyusacagini sanmiyorum.Bence biraz daha arastirip... Mesaja git »
2.öğretim olarak mühendislik okumak ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Sakarya 2.ogretim makine okuyan arkadasim var bir sorun duymadim.... Mesaja git »
Hiç Yazılım Bilmeden Bilgisayar Mühendisliği Okunur Mu başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Okumaya gidiyorsun kardesim gezmeye degil :D ayrica marmaray hatti seney bitecekmis biner marmaraya yarim saate istanbul kadikoyde olursun :D ayrica b... Mesaja git »
Yatay gecise gerek yok butun buyuk firmalar istanbulda gtu bu yuzden cok degerli ege ye gore, ayrica rektoru aselsan yonetim kurulu uyesi aselsanda st... Mesaja git »
Son günler anket---------Dokuz eylül Bilgisayar mi Esogü EE mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Bu ikisi arasindan ben olsam dokuz eylul secerdim ama sana bunlarin disinda Gtu bilgisayar oneririm ama buyuk ihtimal gelmez bu yil 46k dan... Mesaja git »
Eger mezuna kalmak istiyorsan kalmalisin, yok gitmek istiyorum dersen ege yerine gtu yazmalisin... Mesaja git »
Son günler anket---------Dokuz eylül Bilgisayar mi Esogü EE mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Nerde oturuyorsun?... Mesaja git »
tercih listem gelin (mf4) başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Gtu bilgisayar yaz... Mesaja git »
nedir bu bilgisayar sevdası başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
GELECEK BİLİŞİMDE... Mesaja git »
Mf-4 36 K Bilgisayar Mühendisliği Tercih Listesi -Yorum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Olum 1 aydir gece gunduz arastirip 26k ile gebze yazdim millet 35k da listenin sonuna aliyor gebzeyi anlamis degilim hicmi arastirmiyorsunuz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094