Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
suskun33
Gerçek Admuhammed m
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maximum 4000 TL Gamebook Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Teşekkür ederim. Biraz rahatladım bende çok kötü sandım bilgisayardan aşırı derecede anlamadığımdan biraz üzülmüştüm yanlış yaptım diye... Mesaja git »
Teşekkür ederim. Aldım kargoda şu an geri dönüş yok artık. Peki bu bilgisayar 1000 tl edermi etmezmi sizce yarın bir gün satmak istesem çok zarar ede... Mesaja git »
toshiba L850 1R5 8GB RAM 2 GB EKRAN KARTI NASILDIR ALINIRMI başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
1200 ü geçemem... Mesaja git »
toshiba L850 1R5 8GB RAM 2 GB EKRAN KARTI NASILDIR ALINIRMI başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Yokmu yardım edecek kimse... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta yazdığım laptopu almak üzereyim ama kararsızım özelliklerini yazıyorum lütfen anlayan arkadaşlar yardım etsin. Cih... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta yazdığım laptopu almak üzereyim ama kararsızım özelliklerini yazıyorum lütfen anlayan arkadaşlar yardım etsin. Cihazı... Mesaja git »
Marş dönüyor zor çalışıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
İşte lpg de çalıştığı için krank sensörüne dokunmuyorum. Sadece ısınınca oluyor. Isı müşürü bide bobin den yapma ihtimali varmı acaba... Mesaja git »
Marş dönüyor zor çalışıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar peki bir araç neden benzinde soğuk motorda tek marşta çalışır ve yaklaşık 10 km yol yapınca stop eder ve bi daha soğuyana kadar çalışmaz. A... Mesaja git »
ısınınca stop etme yardım !! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Benzin Filtresi eski de bunun aracın ısınmasıyla ilişkisi varmı dır ki ? Sadece ısınınca yapıyor... Mesaja git »
Termostatın üstünde ki ısı müşürü arızalı olabilirmi acaba ? aynı arızayı ortaya çıkartırmı ısı müşürü bizim araçlarda... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094