Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
suskun33
Gerçek Admuhammed m
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Benimde sorunlarım bitmedi gitti hazır hatırlamışken bunuda sorayım. Yol bilgisayarındaki gidilen km yani günlük km sayacı doğru çalışıyor ama an... Mesaja git »
ısınınca stop etme yardım !! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ayağımızı yerden kesiyor çok şükür ele güne muhtaç ettirmiyor idare ediyoruz.... Mesaja git »
ısınınca stop etme yardım !! konusunu başlattı (8 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. Aracım 94 renault 21 concorde 2.0 enjeksiyonlu benzin/ lpg li. Araç motor soğukken benzinde tek marş çalışıyor çok seri performan... Mesaja git »
düşük rölanti, nedeni. videolu. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Dediğiniz gibi bende şüphelendim ama lpg ye alınca çalışıyor. Ha birde yağmurlu havalarda hep yolda kalıyorum distribütörden başka hangi soruna işare... Mesaja git »
Bu arada benzinde motor soğukken en ufak performans kaybı ve rölanti sorunu yok sadece ısınınca stop ediyor soğuyana kadar çalışmıyor benzinde... Mesaja git »
düşük rölanti, nedeni. videolu. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Ustalar, Cilo 2001 model 1.4 16v aracımda rölanti düşüklüğü ve dalgalanması var. Rölanti valfini temizledim. Adaptasyonu yaptım. Rölanti 750 nin altı... Mesaja git »
Benim 94 model renault 21 concorde aracım da da rölanti yi bi türlü tutturamıyoruz lpg deyken. Benzinde sıkıntı yok. Gaz kelebeğinden rölantiyi yüksel... Mesaja git »
Bahsettiğiniz hortum resimde çizdiğim hortummu acaba... Mesaja git »
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1574497/6efac33b-36d8-45f2-9367-319f24aee00d.jpg Benzindeyken hortumu çıkarınca değiş... Mesaja git »
Araç parçalarından ev aksesuar ve eşyaları başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Mesajım bulunsun süpersin nirvana kardeş ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.074