Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
karasan
Gerçek AdMuammer Polat
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Nioh TR Psn Sec: 48 TL Diğer hak bende. Persona 5 TR Psn Sec: 80 TL Diğer hak bende. Horizon Zero Down TR Psn Sec: 60 ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Persona 5 TR Psn Sec : 80 TL Pri hak bende.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
[Banner Saga 1, Banner Saga 2 + Survival Mode DLC] Pri-Sec: SEC PSN: TR Fiyat: 39 TL Diğer Hak: Bende.... Mesaja git »
GWENT ~ Witcher Kart Oyunu [Beta - PS4] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Oyun güzeldi. Ben de ilk izlediğimde kartların şablonunu görünümünü beğenmiştim, Witcher içindeki daha sade ve güzel gelmişti ama alıştım. Ayrı bir ... Mesaja git »
GWENT ~ Witcher Kart Oyunu [Beta - PS4] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bende loading ekranı geçmedi :S Millet canlı yayın yapmış, komple ülkeb engelli heralde :P Bizden açabilen var mı?... Mesaja git »
GWENT ~ Witcher Kart Oyunu [Beta - PS4] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Loading geçmedi, açabilen var mı?... Mesaja git »
Gwent store a gelmiş :) 5gb... Mesaja git »
GWENT ~ Witcher Kart Oyunu [Beta - PS4] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Açık teknik beta. Akşam 8 gibi makinada mağazayı açın bir yere gelmiştir. Bulamazsanız arama yaparsınız.... Mesaja git »
GWENT ~ Witcher Kart Oyunu [Beta - PS4] konusunu başlattı (24 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, CD Project mail göndermiş dün, ben bekliyordum ne zamandır. Gwent betası bugün PS4 e geliyor. 19:00 Cest diyor. Sanırım akş... Mesaja git »
Vikings – Wolves of Midgard - ACTION - RPG - PS4 - 24 MART 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oyunu almayı düşünen var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

BadBoy89

corvus_corvusan

Retro1903

darkyamaha

ibarut8907

c4eva

Yusufcebi61
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Üyelik Yılım: 2006 - Son Dönem Sorunsuz Oyun Alışverişi Yaptığım Üyeler:@meskalin33 ~ @pape ~ @c4eva ~ @erman197 ~ @gigaonur2000 ~ @ibarut8907 ~ @madbatu26 ~ @GOadvance | Ortak Aradığım Oyunlar: [Yeni çıkacak tüm oyunlar]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.104