Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
karasan
Gerçek AdMuammer Polat
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Galatasaray - Başakşehir HD kalite 15 TL konusunu başlattı (8 gün önce)
Galatasaray - Başakşehir HD kalite 15 TL... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
God of War Sec. Satıldı...... TR Psn Türkçe Pri bende. (Sadece eski referanslı üyeler)... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Monster Hunter World Sec: 40 TL Pri forumda.... Mesaja git »
Silinebilir konusunu başlattı (14 gün önce)
Silinebilir... Mesaja git »
Kayseri - Fenebahçe HD kalite 7 TL konusunu başlattı (21 gün önce)
7 TL Ödeme enpara, teb, ziraat... Mesaja git »
Silinebilir.. konusunu başlattı (22 gün önce)
Silinebilir..... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satılık Shadow of the Colossus TR Psn Türkçe altyazı Ön sipariş olarak hesabı ben açmıştım. Sec forumda. Pri: 55 TL... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satılık Shadow of the Colossus TR Psn Türkçe altyazı Ön sipariş olarak hesabı ben açmıştım. Sec forumda. Pri: 60 TL... Mesaja git »
Netflix, YouTube gibi dijital servislere RTÜK denetimi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Haberim var, umarım gelişir ve eskisi gibi olur. Peki aynı etkiyi veriyor mu? Yok Altyazılar duruyor mu? Yok Aynı tutku ve hızda altyazı çevriliyor m... Mesaja git »
Netflix, YouTube gibi dijital servislere RTÜK denetimi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Türkçealtyazı.org a sahip çıkın millet, divx planet bu uğurda heba edildi bence ..... Mesaja git »
Arkadaşları

BadBoy89

corvus_corvusan

Retro1903

darkyamaha

ibarut8907

c4eva

Yusufcebi61

mehmetps2016
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Üyelik Yılım: 2006 - Son Dönem Sorunsuz Oyun Alışverişi Yaptığım Üyeler:@meskalin33 ~ @pape ~ @c4eva ~ @erman197 ~ @gigaonur2000 ~ @ibarut8907 ~ @madbatu26 ~ @GOadvance | Ortak Aradığım Oyunlar: [Yeni çıkacak tüm oyunlar]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086