Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brhtn
Gerçek Adburhan bekci
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
arkadaslar bu parmak izi okuyucusu ana ekrana donmek icin tus gorevi goruyor mu sizde? bende sadece ekrani kilitlemeye yariyor... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bende sorunsuz kullaniyorum, arada yavasladigi zaman sifir orjinal rom cakiyorum gene canavar gibi oluyor ??... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
kardeşim o dediğin bence instagramin genel bir sorunu, bende de var, wifi den veri almiyor 5 10 15 saniye sonra normale donuyor.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
yok kardesim normal degil o parazit sesi.Bir sikinti var belli. Bende olmuyor gayet net cikiyor.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
aynen bende vestel alacaktim son anda cayip bunu almistim 3 aydir kullaniyorum, memnunum hic bi sikinti yasamadim bu gune kadar.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
aylardir kullaniyorum herhangi bir sorun yaşamadim. zaten alirken cikabilecek sorunlari goze alip almistim, sorun ciksaydi bile uzulmeyecektim. Fakat ... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
hiç saglikli olmaz kullanma mazallah gidecegin yer yerine ABD ye falan gidersin. Zaten yoldan falan cikmissin telefon yuzune.Bir daha boyle bir sikint... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar kasıyorsa telefona bir sıfırlayın rahatlar. Sifirlayindan anladiginiz fabrika ayarlari olmasin. Sifirdan rom yenileyin canavar gibi olur.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5 saat ekran suresi aliyorum, otomatik parlaklikta duruyor.... Mesaja git »
moto uygulamasina gir orada hareketler, ekrani kucultmek icin hizlica kaydir kismi var. aktif ise olabilir. [simage]https://img.donanimhaber.com/upf... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125