Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brhtn
Gerçek Adburhan bekci
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hahahah belki senin yaptığın şehirde falan denk gelir belli mi olur... Mesaja git »
kardeşim mayısa kalmış benimki, 30 kasım son tarihmiş şubat celbi için. Mayıs celbi dediğimiz zaman mayısta askere alıyorlar mı?yoksa hazirana falan m... Mesaja git »
367. Dönem [Mayıs 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
arkadaşlar pek fazla bilgim olmadığı için soruyorum aydınlatırsanız sevinirim. Şimdi benim tecilim var bozdursam ne zaman askere gidebilirim aradan çı... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bende vatandan aldim, iade talep etsem benim telefonumuda iade alırlar demek ki... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende de ghost screen var, daha bir senesini bile doldurmadi, biraz kullanıp değişim için vereceğim o zamana kadar kullanacam, 1 seneyi aşkın garantis... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kardeşim bende de var ghost screen ama servise verdiğimde nasıl ispat edeceğim sonuçta arada çok kullanıma bağlı olarak çıkıyor. Birde direk iade tale... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende biraz kullanıp iade etmeyi dusunuyorum 6 ay oldu kullanıyorum ,gayette memnunum ama hangi telefonu alacağım çift hat 3000 mah pil onu bulamıyoru... Mesaja git »
Kardeşim ghost screen olduğunu nasıl ispat edeceğim? Çünkü biraz kurcaladiktan sonra meydana çıkıyor. Siz nasıl verdiniz telefonu arıza var diyerek mi... Mesaja git »
Yaa bende de ghost ekran var ama pek umursamiyorum acaba bende servise gönderip ücret iadesi mi alsam? Yeni telefon alırdım? ???? Yoksa gayet iyi kull... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078