Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brhtn
Gerçek Adburhan bekci
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Özür diliyorum tabi konuya çok uzak olunca yanlış yere yazmışım siz diyene kadar farketmedim, tavsiyeniz için teşekkür ediyorum mutlaka değerlendirec... Mesaja git »
300-400 TL arası bir hoparlör Önerisi olan?? konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar öyle yüksek sesle falan işim olmaz. Sadece temiz, net, berrak ses alacağım hoparlör arıyorum.2+0 veya 2+1 ses sistemi öneriniz ne olur? Esk... Mesaja git »
merhaba kardeşim, benim bütçem 300-400 tl arasında aradığım 2+1 ses sistemi odamda kullanabileceğim. Öyle bass hastası biri değilim, sadece temiz ses ... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İade kararını kim veriyor? Teknik servis mi? Aldığımız firma mi? Birde teknik servise iade etmek istediğimizi beyan edip oylemi gönderiyoruz... Mesaja git »
hahahah belki senin yaptığın şehirde falan denk gelir belli mi olur... Mesaja git »
kardeşim mayısa kalmış benimki, 30 kasım son tarihmiş şubat celbi için. Mayıs celbi dediğimiz zaman mayısta askere alıyorlar mı?yoksa hazirana falan m... Mesaja git »
367. Dönem [Mayıs 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
arkadaşlar pek fazla bilgim olmadığı için soruyorum aydınlatırsanız sevinirim. Şimdi benim tecilim var bozdursam ne zaman askere gidebilirim aradan çı... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende vatandan aldim, iade talep etsem benim telefonumuda iade alırlar demek ki... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bende de ghost screen var, daha bir senesini bile doldurmadi, biraz kullanıp değişim için vereceğim o zamana kadar kullanacam, 1 seneyi aşkın garantis... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133