Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
defnEla42
Gerçek Adzafer sivrikaya
Konumİzmir, Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
55'' , 60'' , 65'' TV TAVSİYESİ BÜTÇE MAX 5000 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
MERHABALAR BU İKİSİ ARASINDA TERCİH YAPILIRSA HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ. ARADA 300 TL FİYAT farkI DA VAR.... Mesaja git »
Lg mi Samsung mu... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
MERHABALAR BU İKİSİ ARASINDA TERCİH YAPILIRSA HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ. ARADA 300 TL FİYAT farkI DA VAR.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
MERHABALAR BU İKİSİ ARASINDA TERCİH YAPILIRSA HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ. ARADA 300 TL FİYAT FARKI DA VAR.... Mesaja git »
Market Alışverişlerinizde 20 TL MaxiPuan! başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
kredi kartı slipinin altında banka ismi çıkıyor. ordan da kontrol edebilirsiniz. ben geçen haftaki kampanya için mobil ödeme yapmıştım. işlem sonrası ... Mesaja git »
Market Alışverişlerinizde 20 TL MaxiPuan! başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
migros temassız işlemlerde yapıkredi posundan işlem yapıyor. onun için olmamıştır.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
[/quote] ürünü inceledim de smart değilmiş. yine de teşekkürler.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
arkadaşlar televizyon ihtiyacım var ve migrostan 1500-1800 tl civarı tv almayı düşünüyorum. hediyem kart bakiyesini kullanacağım için migrostan başka... Mesaja git »
Axess (akaryakit_market) 4x100/40 TL çip para (Axess Mobil 60 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ayni gün farkli migroslardan birden fazla 100 tl islem yapma durumunda puan gelir mi. Gecmis market kampanyalarinda tecrübe eden varmidir.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kağıt Havlu ve Peçete Money Kampanyası için kağıt mendil dahil oluyor mu. daha önceki kampanyalarda yanlış hatırlamıyorsam kagıt mendil ibaresi de olu... Mesaja git »
TEB banka kartı ilk alışverişin %50 bizden max.40₺ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bana da limit artırımına 50 tl bonus veerdiler. ama alışveriş sms leri bana da hiç gelmiyor. acaba sms ler bankamatik kartını hiç kulanmayanlara teşvi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094