Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kıymetli_vatandaş
Gerçek Ad---- ----
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Netflix, Punisher dizisinden ilk fragmanı yayınladı başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
The punisher Thomas janein üzerine çok yakışmıştı diğerleri hep itici geliyor.... Mesaja git »
Kadınların hep ilk adımı erkekten beklemesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Cinsiyet eşitsizliği falan diye konuşuyoruz ama bu konuda kadınlar eşitsizlikten gayet memnunlar. Hoşlanılan kişiye sözel olarak açılma oranlarını kar... Mesaja git »
Arkadaşım gidin lan başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
gece gece yine 2007 yılına gittim, süper yıldı bütün yıl ya uyudum ya da sarhoştum. sarhoşken bunu izlerdim. artık televizyon izlemiyorum. çok üzücü b... Mesaja git »
Rüya ve Lüsid Hakkında Bilgi Sahibi Olanlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yok değil. Ama şu bir gerçek ki böyle bir rüya gördükten sonra kendi kendime önceki gördüklerim rüya değil dedim efsaneydi yani.... Mesaja git »
Rüya ve Lüsid Hakkında Bilgi Sahibi Olanlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Öncelikle herkese iyi forumlar. Bu konularda uzman olan veya bilgisi olan arkadaşlar kendilerini belirtebilirler mi bir kaç sorum olacak?... Mesaja git »
Rüya ve Lüsid Hakkında Bilgi Sahibi Olanlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Benim dün gece yaşadığım şu rüyada olduğumu fark ediyorum uyanmak istiyorum rüyamda çimdik atıyorum koluma başımı taşlara vuruyorum abartı olabilir am... Mesaja git »
Kendi kendine konuşmak faydalı olabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
İnsanlar tarafından yadırganan nice şeyler var illa ki tıp tarafından doğrulanması gerekiyorsa bu konu başlangıç olsun devamı gelir umarım.... Mesaja git »
Masrafsız bankacılık : enpara / / / başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Aralık 2017 duydum.... Mesaja git »
Vodafone 600DK+1000SMS+3GB (19₺)-750DK+1000SMS+2GB (19₺) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar 22 TL ye paketim yenilendi. 19 TL unuttum mesaj göndermeyi şimdi göndersem 19 TL ister tabii. Gelecek ay 19 TL lik tarifeye geçme hakkım va... Mesaja git »
Masrafsız bankacılık : enpara / / / başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aralık ayında gelir gelse gelse.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: FOTOLU(PS4) (0)TOM CLANSY'S THE DIVISION(0)(SATILIK)FOTOLU
Alıcı: nastyboy
Tarih: 31 Ocak 2017; 21:31:38
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078