Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kıymetli_vatandaş
Gerçek Ad---- ----
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4'te YAVAS DOWNLOAD SORUNU YASAYANLAR - ÇÖZÜM BURADA başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Ben de merak ediyorum. Zulüm oldu oyun indirmek.... Mesaja git »
WARNER BROS'UN YENİ DUYURUSU|PS4 ANA KONU|8 MART başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Batman the Robin collection... Mesaja git »
Turkcell’den ilginç hamle: Enerji ticareti şirketi kuruyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Elektrikler kesildi derdine son Turkcell hazır elin değmişken suya da bir el atsan... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Açıkçası bir hevesle başlamıştım iyiydi güzeldi sonra nedense sıktı oyun kutusunda duruyor öylece... Mesaja git »
Zorunlu sanırım ben sırf bu yüzden uygulamayı kullanmadım zaten üyeliğimde bitti yenilemeyi düşünmüyorum gerçi T.C kimliği nerelere vermiyoruz ki işi... Mesaja git »
divxplanet kapandı yeni site açıldı... başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Eski konular üyeler ne kadar sağlıklı olur kim bilir hepsinin yedeği yoksa işleri zor eski şaşalı günler geride kaldı.... Mesaja git »
Avrupa Yakası Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
190. bölümün tamamı hiçbir yerde yok... Mesaja git »
▒▓SATILIK 403 OYUNLU STEAM HESABI▒█ konusunu başlattı (13 gün önce)
[b][font="Tahoma"]Merhaba steam hesabı 5 ay önce ostakiborusu kullanıcı adlı arkadaştan satın alınmıştır. Herhangi bir şekilde ban durumu s... Mesaja git »
Kelime oyunları... Mesaja git »
ALINIK DUALSHOCK 4 konusunu başlattı (15 gün önce)
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi bir adet dualshock 4 alınacaktır. 2. versiyon olması daha iyi olur. Verilecek olan maksimum tutar 150 - 160 TL te... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: FOTOLU(PS4) (0)TOM CLANSY'S THE DIVISION(0)(SATILIK)FOTOLU
Alıcı: nastyboy
Tarih: 31 Ocak 2017; 21:31:38
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090