Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
karmic
Gerçek AdMert
KonumMersin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mikrofonlu telefon kulaklığı önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yazmayı unutmuşum kulakiçi olmayacak, eski tip olacak.... Mesaja git »
Mikrofonlu telefon kulaklığı önerisi konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba. 100 liralık bütçeyle alabileceğim önereceğiniz bir mikrofonlu telefon kulaklığı var mı? Android telefon için.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar bana en son 430 mb lık güncelleme geldi. Sizce yüklemeli miyim?... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Sesi hoporlöre aldığımda ve kulaklıkla konuştuğumda da karşıya ses gidiyor şimdi oldu. Ama diğer türlü gitmiyor. Böyle kullanacağım artık. Daha yeni s... Mesaja git »
★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Mikrofonumda sorun var diyeceğim ama whatsapp görüşmesi yapıyorum. ses kaydı yapamıyorum ve hat üzerinden konuşamıyorum. anlamadım ki. Akşam bir fabri... Mesaja git »
Arkadaşlar ben arama yaptığımda karşı tarafa sesim gitmiyor. Ama WhatsApp'dan konuşabiliyorum. Sizce sorun ne olabilir? (Asus Calling Screen'in günc... Mesaja git »
Peki, öneriniz için sağolun.... Mesaja git »
Hocam dışardan ekran alıp taksam sıkıntı olur mu daha ucuz çünkü... Mesaja git »
Beyler serviste ekran değişimi için ne kadar istiyorlar?... Mesaja git »
Arkadaşları

aRşİmET

emrebo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
ASUS
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Tablet
Galaxy Note 10.1
Notebook
Asus
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109