Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Torbjorn
Bir Önceki Kullanıcı AdıYumurta Gibi Çocuk
Gerçek AdMeli Okay
KonumBolu, Kıbrıscık
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 63
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
cepteteb güzel veriyormuş kaç bin lira için bu bende açtırayım yarın.... Mesaja git »
Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
enpara 181 gün %18'den koymak mantıklı mı ? artar mı ki faizler... Mesaja git »
Tipsiz fakir bir aile çocuk yapmamalı konusunu başlattı (6 sa. önce)
cefasını biz çekiyoruz. sucuk yapıyorum o sucuğu ailecek yiyecektik diye fırça atıyor. 5 liralık bim piliç sucuk. aşçı olucam eğitim için 30bin ver di... Mesaja git »
şu cs:go prolarına falan baktım hep böyle mouselar kullanıyorlar keramet mouse da mı diye aldım da değilmiş.... Mesaja git »
25 yaşında üniye başlasam ortam yapabilir miyim konusunu başlattı (3 gün önce)
18 yaşında sevgili 18 yaşında arkadaş bulabilir miyim yoksa büyüğüm diye dışlanır mıyım ? üni okuyanlar sınıftaki büyüklerini anlatsın bakıyım.... Mesaja git »
Cevap: Gaming Mouse'lar İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bende bugün konuyu hortlatacaktım da vazgeçtim bulunca. hepsiburada da asus gladius var 200 tl. meşhur overwatch prosu kephrii bunu kullanıyormuş aldı... Mesaja git »
Cevap: SteelSeries Rival 310 + QCK Mousepad Hediyesi 279 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
sıcak fırsatlara geldim mouse almak için bu konuyu gördüm. 1 yılda göçmeyi bırak yan tarafları yok oluyor. bugünde bozuldu zaten geç tepki veriyor. 50... Mesaja git »
Cevap: Diş fırçası satmaya gelen kızlara rezil oluşum başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2-3 ayda 1 fırçalıyorum. ayda 1 demek bile pek dürüst olmadı. elimle kazıyorum iğrenç bi insanım.... Mesaja git »
Diş fırçası satmaya gelen kızlara rezil oluşum konusunu başlattı (6 gün önce)
olay şu kapıma gelip diş fırçası satmadan önce anket yapıyorlar. 3 tane ünili kız. 4-5 soruyu atlattık son soru geldi hangi sıklıkla dişinizi fırçalıy... Mesaja git »
Cevap: Cevap: CLOUD MİNİNG / HASHFLARE başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
panelden help'e tıkla contact us'dan yaz dostum.... Mesaja git »
Arkadaşları

Mordecaí

GOGOMEZ

1tiger1

King Athelstan

nk061

jony___

boğucu

XXX Tentacion

Çam ağacı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
hepinizden nefret ediyorum
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Real Sociedad
Beyaz Eşya
Fakir
Hakkında
NEGATİVE COMMENT

Breaking Bad | Blue Mountain State | Camelot | The IT Crown | Dexter | FlashForward | Friends | Game of Thrones | Gossip Girl | Heroes | How I Met Your Mother | Knight Rider | Kyle XY
Lost | Married With Children | Merlin | My Name Is Earl | Nikita | Oz | Prison Break | Rome | Shameless | Sherlock | SmalVille | Spartacus Series | Supernatural |Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Bing Bang Theory | The Event | The Lost Room | The Walking Dead | Touch | The Confession | The Pacific | The Sopranos | Two and a Half Man | V

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.218