Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Torbjorn
Gerçek AdMeli Okay
KonumBolu, Kıbrıscık
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Milli Olmayan Kaldı Mı? (+18) başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
ortaokul yada lisedeyken yaşıtım bi kızla olmasını isterdim o zamanlar seks gözüme daha güzel geliyodu ergenlik libidosundan herhalde. 25 gibi geç bi ... Mesaja git »
Kızların bol olduğu 2 yıllık bölüm önerisi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
%90'ını türbanlı diyorlar. kulağa bakıcı gibi çokta kız işi geliyor o kadar da değil kanka. adalet kafama yattı. biraz inceleyeyim teşekkürler.... Mesaja git »
Kızların bol olduğu 2 yıllık bölüm önerisi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
diploma için okuyacağım. kolay bir iş bulabilirsem neden olmasın. şuan kira + bir miktar internet gelirim var. (asgari ücrete bile tekabül etmiyor ama... Mesaja git »
Kızların bol olduğu 2 yıllık bölüm önerisi? konusunu başlattı (9 sa. önce)
yaşım geçti ama lise mezunu olmamak için 2 yıllık bölüm okumaya karar verdim. %90 diplomam bir işe yaramayacak bari 10 erkeğe 15 erkek düşen yerde oku... Mesaja git »
diriliş ertuğrulda oynayanlara bölüm başı 5 milyon tl versen bile bitmez para. reklam gelirleri hariç sırf faturayla herkesten 1 tl alıyorlar yılda 1 ... Mesaja git »
Sigara içen kadınların çekiciliği (ssli) başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
elinde sigara olmasa daha güzel olacak kadınlar.... Mesaja git »
Vatan borcumu ödedim. [SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
benimde 2 kilo fazlam var diye almadılar işte. 15 ay patates soymaktan kiloyla muaf oldum enteresan... Mesaja git »
3800 sayfa uğraş uğraş bitmez. tek tuşla hepsini bloklamak çok iyi olurdu.... Mesaja git »
Askerlik kilo sınırı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
kıyafete bakıp 2 kilo eksik yazmak nedir çok fazla kişiye böyle yazmışlar. üst üste 5 tane yün kazak mı giyiyoruz sanki. kilosu sınırda olanlar için s... Mesaja git »
CLOUD MİNİNG / HASHFLARE başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
good old days... Mesaja git »
Arkadaşları

Mordecaí

GOGOMEZ

1tiger1

King Athelstan

nk061

jony___

boğucu

XXX Tentacion

Çam ağacı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Real Sociedad
Beyaz Eşya
Fakir
Hakkında
NEGATİVE COMMENT

Breaking Bad | Blue Mountain State | Camelot | The IT Crown | Dexter | FlashForward | Friends | Game of Thrones | Gossip Girl | Heroes | How I Met Your Mother | Knight Rider | Kyle XY
Lost | Married With Children | Merlin | My Name Is Earl | Nikita | Oz | Prison Break | Rome | Shameless | Sherlock | SmalVille | Spartacus Series | Supernatural |Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Bing Bang Theory | The Event | The Lost Room | The Walking Dead | Touch | The Confession | The Pacific | The Sopranos | Two and a Half Man | V

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.266