Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Torbjorn
Bir Önceki Kullanıcı Adıfakir misin nesin defol
Gerçek AdMeli Okay
KonumBolu, Kıbrıscık
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
smurf için arıyorum 90 tl vereceğim. hiç ranked girilmemiş olması lazım... Mesaja git »
Bune rezalet bi oyun konusunu başlattı (10 gün önce)
her maç bi rus suka deyip duruyor. oyunun %90'ı rus grafik oynanış çöp. niye bu kadar popüler bu çöp... Mesaja git »
FIFA 2018 Dünya Kupası | Türkiye - İzlanda | 06.10.2017 | 21:45 | TV8 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
görmeyeli milli takımdan baya soğumuşum lan. terimi,ardası,selçuku,burakı saolsun. ne oldu lan 30 ağustosu kutlayan cengizi niye almadınız olum kadroy... Mesaja git »
FIFA 2018 Dünya Kupası | Türkiye - İzlanda | 06.10.2017 | 21:45 | TV8 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ara ara eski metin2 videolarına bakıp duygulanırım... başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
ben yeni açılan serverde 10 yıl aradan sonra yeniden başladım mutluyum. hatta şuan altta pazar kurdum ara ara bakıp satılan itemlerin sevincini yaşıyo... Mesaja git »
Pazartesi 3. yabancı dilime başlıyorum.Sorularınız? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
ingilizceyi nasıl ve ne kadarda zamanda öğrendin. 2000lerin başından beri filmleri falan altyazılı izlerim ultima online'da 7/24 ingilizce konuşurdum ... Mesaja git »
FIFA 18 [PC ANA KONU] 2. UPDATE (HOTFİX) YAYINLANDI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
origin access alıp deneyin beğenmezseniz almayın. 10 saat full trial var accessle. ben öyle yaptım iyi ki de yapmışım 190 tlye çöpe atacakmışım az kal... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
dx12 daha iyi kart istiyor hocam dx11'de oynayın... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
bu oyunun ultmate team'deki ilk demleri çok tatlı oluyor. o bronz kadroya aldığın ilk gold oyuncu kontrata para bulamama falan o anları yaşamak için h... Mesaja git »
eskiden 8 gb olur 1 saatte indirir oynardık bu oyunu. alex hunter moduyla kariyeriyle şişirip duruyorlar her yıl. keşke istemeyenler için kariyer modu... Mesaja git »
Arkadaşları

Mordecaí

GOGOMEZ

1tiger1

King Athelstan

nk061

jony___

boğucu

XXX Tentacion

Çam ağacı
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Real Sociedad
Beyaz Eşya
Fakir
Hakkında
NEGATİVE COMMENT

Breaking Bad | Blue Mountain State | Camelot | The IT Crown | Dexter | FlashForward | Friends | Game of Thrones | Gossip Girl | Heroes | How I Met Your Mother | Knight Rider | Kyle XY
Lost | Married With Children | Merlin | My Name Is Earl | Nikita | Oz | Prison Break | Rome | Shameless | Sherlock | SmalVille | Spartacus Series | Supernatural |Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Bing Bang Theory | The Event | The Lost Room | The Walking Dead | Touch | The Confession | The Pacific | The Sopranos | Two and a Half Man | V

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.285