Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
4t4b3rk
Gerçek AdAlper Acikgoz
Doğum Tarihi24 Kasım ****
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Ekran kartı yükseltme? Gerekli mi ? Uyumlu mu? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Güncel... Mesaja git »
Ekran kartı yükseltme? Gerekli mi ? Uyumlu mu? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
2012 yılında alındı bilgisayar. gtx1050ti yi kaldırır mı anakarta uyarmı? sıkıntı yaşarmıyım? psu yu değiştirmem gerekir mi ?... Mesaja git »
Ekran kartı yükseltme? Gerekli mi ? Uyumlu mu? konusunu başlattı (26 gün önce)
Öncelikle Merhaba; Bilgisayarımı hazır olarak aldım. Bilgisayar toplamaktan anlamıyordum o sıralar. 1bucuk yıl sonra bir pc toplayacağım fakat şuank... Mesaja git »
3 üzeri gano ile alınabilecek burslar konusunu başlattı (2 ay önce)
arkadaşlar merhaba 3,61 ganom var bu başarıdan dolayı burs alabileceğim yerler varmıdır yardımcı olabilirmisiniz?... Mesaja git »
90.000 TL Bütçe ile SUV Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Mokka x tavsiye etmem. Farklı bir motor yok arabada. Arkası aynı. Direksiyon aynı. İç dizaynı biraz değiştirmişler öne 2 değişiklim yapmışlar satıyorl... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, daha önce araç hakkında bilgi almak için yazmıştım buraya. 1.4t dynamic siparişini vermiş bulunmaktayım. Yardımcı olan herkese teş... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Yakın zamanda bu aracı alan varmı? 2012 astra j sport 1.4 140hp otomatik aracımı satmayı düşünüyorum. 2016 1.4 150hp otomatik var aklımda. Dynamic pa... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Opel Astra K (hb) 1.4 150bg otomatik. Tercihen dynamic paket. Teklif alan varmı? Bu aracı şuanmı almak yıl sonu kampanyalarını beklemek mi daha m... Mesaja git »
Tırnak batması hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Geç mi bilmiyorum ama yaşadıklarımı anlatayım. Özel hastanede genel cerraha gittim batan kısmı kesti birdaha batmaz dedi 200 lira paramı aldı. 3ay son... Mesaja git »
2 Yıllık + DGS mi ? yoksa 4 Yıllık İktisat mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
up up up... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Takım
Beşiktaş
Ses Sistemi
Microlab
Tablet
iPad Air 2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.098