Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakim bey
Gerçek Ada t
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Uygun led tv fırsatı 2000 tl ye kadar başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Tv den hiç anlamıyorum 40 inç civarı ucuz yollu Öner'i bekliyorum. Günde bir kaç saat izlenecek ve çok fazla özellik aranmıyor.... Mesaja git »
A101 kırmızı ve beyaz et konusunda çok kötü. Ne zaman dolaplarını açsam bozulmuş kıymalar küflenmiş tavuklar gözüme çarpıyor.... Mesaja git »
Yokuşta vites? başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Teşekkür ederim hocam... Mesaja git »
Hepsiburada Nivea Traş Jeli 6,2- 5,92 TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Nivea hiç kullanmadım ama gillette stok yapmıştık Carrefour %50 indiriminden. Kargo olmasa bile fiyatı bana uygun gelmedi üstüne bir de kargo ile hi... Mesaja git »
Kendine hakaret mi ettirmek istiyorsun beyin fakiri. Zaten bütün tavuk yazmışız oraya ne pirzolasından ne bifteğinden bahsediyorsun... Mesaja git »
Yokuşta vites? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Araç transporter 2.0 tdi motor hocam.... Mesaja git »
Yokuşta vites? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Uzun yokuşlarda bazen vites büyültmek gerekiyor ve yokuş yukarı vites büyütmekte zorlanıyorum. Araç birden bayılıp sonra bağırıyor gibi oluyor. Yokuş ... Mesaja git »
Kellikle cebelleşiyorum SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam nefes almak da saçları döküyor de de tam olsun bitirdin bizi.... Mesaja git »
Levent Çarşı Ev Yemekleri Fırsatı DH Özel 26.07 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hayırlı işler bol kazançlar Allah utandırmasın. Gıda işinde önemli olan kalitedir insanlar aradığı lezzeti gönül rahatlığını bulduğu zaman fiyata ço... Mesaja git »
Tutqn Kabin Boyu Valiz 79 Lira başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Anladım hocam pardon ben bu kod işlerinden falan hiç anlamıyorum. Yine de 85 de 20lira çok kafaya takacak bir indirim değil. Belki bunda da bir hayır ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063