Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakim bey
Gerçek AdA K
Doğum Tarihi1 Ocak 1978
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Skechers indirim var başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Bu markanın kundura gibi ayakkabısı olmuyor değil mi? Takım elbisenin Altına rahat ayakkabı bulamadım ayaklarım mahvoluyor.... Mesaja git »
Arkadaşlar koşun adam lazım (Konuyu oylayalım, önemli) başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Çok çok önemli. Başlık Sahibini çok takdir ettim duyarlılığı için.... Mesaja git »
Bim 9 Mart'tan İtibaren.. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ankastre set uygun değil mi? Bosch Siemens vs 3000 liradan başlıyor. Hiç bu fiyata görmedim piyasasını bilememe rağmen çok uygun geldi. Biri aydınlat... Mesaja git »
Ekşi yi dikkate almamamız gereken bir kanıt daha başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Başka insanlara tahammül edememekle insanları itham eden, aslında kendisinin hiç bir değeri olmadığı halde insanları küçük gören ve kendisi gibi düşü... Mesaja git »
Ekşi yi dikkate almamamız gereken bir kanıt daha başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Seni burada tutan nedir? İstediğin yere gidebilirsin. Benim söylediklerimden diğer insanlara tahammül edemediğimi nereden çıkardın? Asıl diğer insanl... Mesaja git »
Sevgilisinin aklına girip kocasını öldürttü ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İkisini birden temizlemiş... Mesaja git »
Yanıyor Everest Kmx-86 Oli·vi·ne Usb Oyuncu Klavye+mouse Set 13.64tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sepete ekleyince 57 oldu... Mesaja git »
YANGiN Varrrr HB eagle eyes kol saati 189 tl yerine 4.89 tl + KARGO Tabi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Zaten 10 liralık saat... Mesaja git »
(Ss li ) Fransız Arkadaşimla konuşmam. Uzucu hikayem başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Böyle bir kurguyla uğraşmak yerine direk yazabilirdin. Gerçekten lira çok değer kaybetti. Ekonomimiz kötüye gidiyor. En büyük sebebi de suriler.... Mesaja git »
Ekşi yi dikkate almamamız gereken bir kanıt daha başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ekşi sözlük denen çöpte PKK’yı överseniz bu düşünce özgürlüğü olur. Pkklı bir köpeğin ölüsüne sevinirseniz cani olursunuz, ama mesela hayvanlardan hoş... Mesaja git »
Arkadaşları

tasshelhoff

lojistisyen

Ultrasaray0643
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078