Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakim bey
Gerçek AdA K
Doğum Tarihi1 Ocak 1978
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Seagate Harici 4TB:147 TL/2TB:90 TL/12TB:631 TL FİYAT HATASI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yazıklar olsun hepinize. Hırsızlıktan en ufak farkı yok şu yaptığınız şeyin. Kendinizi kandırmayın.... Mesaja git »
Mitsubishi Eclipse Cross başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2020 yılında 2018 modelleri eritme yaparlarsa o zaman alırım. Şimdi kimse almaz zaten.... Mesaja git »
İşte Türkiye'nin yerli otomobili: İlk görüntüler başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Reis seçimi kazanırsa 25 haziranda yerli otomobil yollarda olacak. Beğen yorum yap paylaş ateyizleri kudurt !... Mesaja git »
2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben de forumdaki arkadaşların önerileriyle bugün rezervasyon yaptırdım inşallah pişman olmayız :)... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
23 Nisan sabah saatleri İstanbul Atatürk veya Sabiha gökçen - Antalya 27 Nisan saat 17-22 arası bir saatte Antalya - İstanbul Atatürk veya Sabiha gö... Mesaja git »
2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Sueno beach Side hakkında yorumu olan var mı ? Fiyatının uygun olması ve yemeklerinin çok övülmesi beni kendine çekti :) Ayrıca lunapark var tesiste ... Mesaja git »
49" AXEN 400HZ FULL HD TV - 1.399TL - ŞOK MARKET başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yumatu mu axen mi daha iyidir peki ?... Mesaja git »
2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam orada da yer Yok maalesef.... Mesaja git »
Hocam tekrar teşekkür ederim. Voyage Belek bütçemizi baya aşıyor 5 bin lira civarında fiyatlar. Sueno deluxe çok iyiymiş fakat yer kalmamış orada da.... Mesaja git »
Teşekkür ederim hocam. Özellikle önerdiğiniz bir yer var mı ? Yorumlara güvenemiyorum çünkü sitelerdeki. Crystal de luxe , crystal sunrise vs crysta... Mesaja git »
Arkadaşları

tasshelhoff

ally_0607

AFK_is_now_AFK

lojistisyen

Ultrasaray0643
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156