Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakim bey
Gerçek Ada t
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Küçük Bir Photoshop İsteği başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Adam elinden geleni yapmış neden trip atıyorsun... Mesaja git »
Kapadokya turu 400 lira uygunmu [Yardım] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İstanbul gibi düşündüm ben o yüzden öyle dedim ama bilmiyorum hocam bence yine de uygun gibi... Mesaja git »
Postacı Çanta ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Model hakkında yorum yapmayacağım sonuçta zevk meselesi. Ama moda çantanın sahibini çok eskiden tanırım. Ürünleri gerçekten kaliteli ama bu fiyat yüks... Mesaja git »
Kapadokya turu 400 lira uygunmu [Yardım] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu tip tur işlerinden pek anlamam fakat uygun görünüyor. Gidiş geliş otobüs bileti alsanız zaten 150 lira tutar sanırım. 3 gün de konaklama yeme içme... Mesaja git »
Dizel skandalı Fiat'ı da vurdu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Alakalı alakasız her konuda Renault şöyle iyi böyle iyi yazıp duruyorsun. Acaba tek başına böyle yaparak piyasayı yükseltmeyi mi hayal ediyorsun yoksa... Mesaja git »
Lada Vesta,Lada XRAY,Vesta WTCC ANA KONU... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
6 bin dolardan bahsediliyordu şimdi 13 binlerce çıkmış. Süreç içerisinde dolar da 4 liraya dayandı. Bu saatten sonra gelmese daha iyi olur sanki.... Mesaja git »
Marketlerin yaptığı sahtekarlık başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Marketlerde binlerce çeşit ürün var bu tür ufak hatalar olabilir kasıtlı olduğunu sanmıyorum bu noktada sorun etmeye gerek Yok. Ancak çift fiyat durum... Mesaja git »
YÜKSEK KM SIKINTILARI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
200 bin km üstü araç bedava olmadıkça almam. Çünkü araçtan anlamam başımı ağrıtmak istemem.... Mesaja git »
amerikalı çok güzel bi hatun buldum bi gelin hele ssli başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Başarısız trol denemesi. Daha çok çalışman lazım... Mesaja git »
BMW!! sadece BMW'niz varsa dinleyiniz.. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Dinlemek için BMW aldım geldim ama dinlenmiyor sorun nedir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.090