Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakim bey
Gerçek Ada t
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 bin TL İş fikri başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Eğer ticaret bilmiyorsan O parayla yapacağın hiç bir iş Yok İnan bana burada yazanların çoğu laf olsun diye yazıyor hiç bir şey bildiğinden değil. Bir... Mesaja git »
Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar bu istikbal, Bellona, enza vb markaların önceki sezonlarda üretilen ürünlerinin satıldığı outlet mağazaları oluyor mu? Oluyorsa nasıl ulaşa... Mesaja git »
A101 - NAMET HINDI FÜME 150g 3.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben de bulamadım bulsam da alsam mı almasam mı bilemedim ki.... Mesaja git »
"EV FİYATLARI DÜŞECEK" BALONU başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ev fiyatları hiç düşüşe geçmedi, geçmez de. Evet ev sahipleri istedikleri paralara satamıyor durgunluk var ama bu bir kaç istisna dışında fiyatlara ya... Mesaja git »
Araba satarken dürüstlük hiçbır işe yaramıyormus başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam bence o tamponu yaptırın da öyle koyun fiyatı neyse eklersiniz. Hem km çok yüksek hem tampon vuruk çok itici duruyor. Ben kendimi alıcı yerine k... Mesaja git »
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Borsaya başlamak istiyorum ancak hiç bir fikrim Yok. 1. Olarak borsa nasıl oynanır yöntemsel olarak soruyorum. Ve şu kuralları bilmeden oynama ded... Mesaja git »
Gazelle 2014 Model başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Önceki kasasından pazarcı bir komşumuz almıştı. 1 yılını doldurmadan araç ciddi ciddi eskidi bir kaç yıl içinde ise 20 yıllık transit gibi döküldü. ... Mesaja git »
*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam tesadüf eseri ben de bugün sx4 bakıyordum ve bu ilanı favorilere eklemiştim yarın ararım diye. Bence gayet temiz duruyor ama hasar kaydı konusun... Mesaja git »
TOKİ TAKSİT SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Saçmalıyorsunuz arkadaşlar her şeyi eleştiriyorsunuz tamam da biraz mantıklı olun konuşurken. Sizin gibi insanlara bedava verse yine bir kulp bulursun... Mesaja git »
Şölen chocodan's bim indirim başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
İstanbul bulan var mı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125