Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tolder24
Gerçek Adfurkan türker
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Haziran 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 20 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
A•101 - ALDIN ALDIN! - 27 NİSAN 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Mantı nasıl acaba, daha önce deneyen oldu mu?... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Kod aldım arkadaşlar... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Magnum hiç çıkmadı olan varsa kullanılmamış oreo kodu verebilirim... Mesaja git »
Mobile Özel İndirim N11 150/20 750/50 2500/150 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Vay arkadaş dün 200 ve üzeri 20 indirim var diye zorladım sepeti 200 yaptım bir gün bekleseymişim... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Oreo var 2 kod bugün de geldi... Mesaja git »
PO 4x100 alıma 40 tl bonus başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dahil olanlar uygulamada konum olarak gösteriyor bonusflashta... Mesaja git »
Gerekmiyor... Mesaja git »
Shell'den Worldcard ile 4 x100 TL'ye 50 TL indirim (1 Nisan - 15 Mayıs) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Shellden almayacaktım aslında belirsizlik var diye ama zubizu da kullanılıyor aynı anda diye aldım yakıt.artık kısmet göreceğiz :)... Mesaja git »
Shell'den Worldcard ile 4 x100 TL'ye 50 TL indirim (1 Nisan - 15 Mayıs) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bakın mesela bonus ve PO kampanyasında aldığım daha şifreyi onaylarken beraber bildirim geldi.bunda oldu mu olmadı mı bilemeyeceğiz... Mesaja git »
Benimkinin içinde şehriye vardı sıkıntı olmadı,makarna demiyor zaten Barilla ürünü diyor.yanlışlık olmuştur mail atın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094