Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metehan_k
Gerçek AdMetehan Kesekler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Benim de siparişimin tarihleri tam olarak aynı sizinkiyle, 24 mayısta vermiştim ama siparişi.... Mesaja git »
Cuma günü akşam 6 gibi almıştım... Mesaja git »
Bende de böyle gözükmüştü ama yok şimdi neden oldu nasıl oldu bilmiyorum.... Mesaja git »
Yok hocam cuma günü kredi kartıyla ödemeyi yapmıştım, siparişi tamamlamıştım, bugün baktım kredi kartından çekilmemiş para, siparişlerimde de yok. Ne ... Mesaja git »
Cuma günü almıştım ürünü siparişlerimde göremiyorum şimdi iptal mi etmişler?... Mesaja git »
Ocak 2017 itibariyle 30 euroya düştü o sınır. Vergiyi ürünü teslim alırken kapıda ödüyorsunuz.... Mesaja git »
10.04 gönderim giriş yapmış ülkeye.... Mesaja git »
Arkadaşlar 16 nisanda China Post gönderimli bir ürün aldım. RS583530002CN takip numarası verildi. Hala kargoya verildiği falan gözükmüyor. Satıcıya ka... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Evet €280 çok uygundu, kuzenim de bilgisayar toplayacak yaza. Uygunken alsak mı demiştik de, güvenmedik, uğraşmadık dediğiniz gibi.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
https://www.amazon.de/dp/B01GEML1AU?m=A2L5GQS2FU535N&ref_=v_sp_detail_page çok uygun değil mi arkadaşlar? Satıcılar yeni ondan mı ki?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Vodafone
Takım
Beşiktaş
Notebook
Sony

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109