Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metehan_k
Gerçek AdMetehan Kesekler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evet €280 çok uygundu, kuzenim de bilgisayar toplayacak yaza. Uygunken alsak mı demiştik de, güvenmedik, uğraşmadık dediğiniz gibi.... Mesaja git »
https://www.amazon.de/dp/B01GEML1AU?m=A2L5GQS2FU535N&ref_=v_sp_detail_page çok uygun değil mi arkadaşlar? Satıcılar yeni ondan mı ki?... Mesaja git »
MANES SERVERINDA KEYFİ CHAT BAN başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
80 olamadın mı daha, grellde yok mu yer, biz çıktık dağıldınız herhalde :) , ben Metongo... Mesaja git »
n11 125/22 kupon başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Pm attım... Mesaja git »
Beni de yaz hocam... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] | 1 HAFTA BOYUNCA DOUBLE XP - STARDUST başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Harcama stardust boşuna değmez geliştirmeye. Daha yükseği çıkarsa sonraki levellarda yüksek cp, hp'lisi onu geliştirirsin. Şekerleri kalsın şimdil... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] | 1 HAFTA BOYUNCA DOUBLE XP - STARDUST başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Hocam ismini Rainer yaptıktan sonra oyunu kapatıp aç bir de öyle dene.... Mesaja git »
Ucuza H1Z1 arıyorum nerden bulabilirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
rica ederim.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
saat 8 de başlayacak black friday indirimleri bir hafta falan sürecek galiba... Mesaja git »
Ucuza H1Z1 arıyorum nerden bulabilirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
indirimler saat 20:00 da başlayacak gelecek olan indirimleri önceden göremiyoruz diye biliyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Vodafone
Takım
Beşiktaş
Notebook
Sony

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109