Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
galata25
Gerçek AdNihat Temur
Doğum Tarihi27 Şubat 1975
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ağustos 2004
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 11 ay önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Çok Temiz Gigablue HD Quad Plus başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
2014 yılında aldığım ve daha yeni imaj bile yüklemeye fırsatım olmadan sadece fta olarak üzerinde gelen imajla kullandığım cihazımı satıyorum. Çift DV... Mesaja git »
Ankastre Cam Ocak patlar mı ? ( Fırın ve Davlumbaz önerisi ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben yaklaşık 5 yıldır, silverline marka cam ocak kullanıyorum, şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım, yalnız siyah renginden ötürü yağ ve diğer l... Mesaja git »
Seagate FreeAgent Pro 500 Gb. USB ve E-Sata Çıkışlı 75 TL.... Mesaja git »
ANAMUR'DAN MEYVE PAKETİ ÜCRETSİZ KARGO başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bir Paket sipariş ettim. Cumaya kadar Gelir umarım.... Mesaja git »
Motek Pratik Mop Seti başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Geçen hafta içinde Fantom markasının silgeç ürününü aldım diğerlerinde farklı olarak hem ayak hem kol gücüyle sulu ve kuru santrifüj yapabiliyorsunuz.... Mesaja git »
Huawei MediaPad S7 7” tablet ucuza başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Ürün satılmıştır... Mesaja git »
Sony Live Wiew Bluetooth Saat konusunu başlattı (5 yıl önce)
Sony Ericsson LiveView 1.3 inch mini OLED kenarlardan dokunmatik ekrana sahip Android 2.x işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar için gelişt... Mesaja git »
Zidaya internet sitesi 50 TL hediye çeki veriyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Zidaya.com sitesinden vermiş olduğunuz 200001316 Nolu siparişinizdeki "Aqva Edt"ürününüz temin edilemediğinden dolayı siparişiniz iptal edilmiştir.Ürü... Mesaja git »
Q-Waves Görüntü Aktarıcı Wireless USB AV Kit 314 TL Yerine 179 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Evde bu aletten kullanıyorum, benim kullandığım full hd çözünürlük desteklemiyor. Sanırım bu da desteklemiyor, destekleyen modelin adı farklıydı çünkü... Mesaja git »
Zyxel ZyAir G-220 Kablosuz usb adaptörü : 25 TL. Asus WL-HDD2.5 : 25 TL. Genel Özellikler LAN Ethernet port: 10/100 BaseT otomatik cro... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109