Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DeShawN1905
Gerçek Ad 
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Türk Alman Üniversitesi (TAÜ) Hakkında Merak Edilenler başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Eğitim dili Almanca olduğu için hazırlık okuyacağız tamam. Sitede İngilizce muafiyet diye birşey gördüm. İngilizce sınavında mı oluyoruz ? Eğer geçeme... Mesaja git »
İnşallah mantığını kavramışsınızdır hocam. Bende çok karıştırıyordum. Nedeni ise ezberlemek. Ama apotemi sağolsun mantığını öğretti. Eğer konu bitmişs... Mesaja git »
Delta büyük 0 olursa daima artan olmaz. Türevin reel kökü olursa işaret değiştirdiği noktalarda olur. O yüzden küçük eşit 0 diyoruz. Bu yüzden delta k... Mesaja git »
UNUTMAMAK ICIN NASIL PERIYOTLARLA SORU ÇÖZMELIYIZ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kendimden örnek veriyim geçen hafta atışlar konu çalıştım. Soru çözdüm 1 kaynaktan. Bu hafta boş zamanda 2 test salladım. Eğer sıkıntı varsa tekrar ko... Mesaja git »
türev 1 soru başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Cevap d o aralıkta türev negatif ama fonksiyon pozitif. B olmaz hocam belki türevi sıfır bilemeyiz.... Mesaja git »
LYS 1 60 NET ÜSTÜ YAPANLAR GELEBİLİR Mİ YA DA GEO DA ÜSTAD OLANLAR başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Usta benimde geo iyi 20-25 arası geliyor. Ama mat da 30 u geçemedim. Tavsiyen var mı ?... Mesaja git »
Kök Tanx in İntegralini alamayanlara kız vermiyorlarmış. başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
http://i.hizliresim.com/r35a1V.png Şununda integralini al bakalım yiğidim.... Mesaja git »
iki adet türev sorum başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Pardon hocam kafa gitmiş.... Mesaja git »
iki adet türev sorum başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hocam ilk sorunun cevabı 33 çünkü 32.dereceden bir polinom 33 defa türevini alsak sonuç sıfır olur. O yüzden 33. Dereceden türevi sıfırdır.... Mesaja git »
DERS ÇALIŞMAK X KİLO ALMAMAK = 1 başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Ders çalışmak/ kilo almak = 1 olmayacak mı ?. Katılıyorum Yazın başında 78kg idim. Şimdi 92-95 arası tam bilmiyorum. Ama ygs beklediğimin altında gels... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125