Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kuekuatsheu
Gerçek AdErkan Fırat Erdur
Doğum Tarihi14 Mart 1988
MeslekAircraft Maintenance Engineer
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 27 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2018 (ne kadar satarsan o kadar satılırsın) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu hafta eleme olacak mi?... Mesaja git »
Kavun qeyfisi (ssli) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Raki lazim. Afiyet olsun.... Mesaja git »
hayatta böyle birşeyle ilk defa karşılaştım başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Elinde fatura varsa bu faturada odenen miktar ya da odenmis miktar yaziyorsa aslinda bir bakima sen bu parayi odemissin diye gorunuyor faturasi mevcut... Mesaja git »
Arabaya yine çarpmışlar, satıyoruz, tavsiye. Superb? Civic? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
A4 ten inip focusa golfe civice binmek bence sizi uzecektir yani eski arabanizi aratir huzunlendirir. Superb daha yakin bir secenek oldugunu dusunuyor... Mesaja git »
Volvo V40 - BMW 1 - Mercedes A başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Kia al gec bunlara bakma bile diyen bir adam sizin yasantinizi ekonominizi ailenizi neler sevdiginizi vs bilmiyordur bence. Yani yuksek arac istiyorum... Mesaja git »
Kia sportage bu dediginiz 3 aractan farkli bir segmentte kiyaslamam mumkun olamaz siz bile aradaki farklari en az benim kadar biliyorsunuzdur saydigin... Mesaja git »
Merhaba, seciminizi bmw veya volvo dan yana yapmanizi oneririm. Ayrica bu secimde bmw m paket degilse direkt volvo r design sizi mutlu edecegini dusun... Mesaja git »
100-150 BİN TL CİVARI OTOMOBİL ÖNERİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Honda civic hb denenebilir.... Mesaja git »
Dolmuşta kızlar yaşlılara yer vermiyor.(Kendi ss'm) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Eskiden yollar cok kisaydi bu kadar insanlarin uzerinde is yuku yoktu. Sehir kalabaliklasti yorgunluk seviyesi artti hele ki istanbulda yolda durmak s... Mesaja git »
5 senelik şoforüm şu tarz park yerinden çıkamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Nispeten daha basit olan arkanizi vererek park etmeniz cikisinizi cok ta az olsa kolaylastiracak gibi geliyor. Ancak bu seferde arka park etmeniz on p... Mesaja git »
Arkadaşları

LaViTz

tugaykekecm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.070