Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasannkarabulutt
Gerçek Adhasan karabulut
Meslekqwewqeqw
KonumAfyonkarahisar, Emirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG HW-K450 SOUNDBAR 449 TL (MEDIA MARKT) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu cihazı amfili 5.1 ile kullanabilir miyiz?... Mesaja git »
LG SJ3.DTURLLK Soundbar yeniden 399 MM başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bu cihazı amfili 5+1 ses sistemi ile birleştirebilir miyiz?... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fifa 18 Sec Hak TR Psn 20 Lira Pri hak bende. fifa 19 çıkana kadar da bende kalacak. Fiyatları abartmaya gerek yok. Satıldı. Yeni kardeşlik mesajların... Mesaja git »
https://urun.n11.com/lambader-ve-kose-aydinlatmalari/sevgililer-gunu-ozel-3-ayakli-tripod-lambader-P229483936... Mesaja git »
Bim JVC 124 cm Ultra HD 4K TV başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Donanımhaber forumundayız ama çoğu kişi hala teknoloji hakkında bir bilgiye sahip değil. Çoğu kişi gelmiş Tr'de kaç tane 4k kanal olduğunu, 4k tvn... Mesaja git »
Sevgililer Gününe Özel Lambaderler 79,90 TL - ALEV ALEV başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Piyasada muadil olarak daha ucuz ürün bulursanız sahteliğini kanıtlarsınız :) Sıcak fırsatların ben de büyük bir takipçisiyim. Bu bölüme açılan konula... Mesaja git »
Lütfen piyasadaki baskısız ve kalitesiz kumaştan yapılan lambaderler ile karşılaştırmayınız. Ürün Ölçüleri Çap: 40 cm Yükseklik: 145 cm Kablo Uzunluğu... Mesaja git »
Big Ben Desenli Sarkıt Avize 49,90 TL - YANIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar tamam hepimiz ünlü dh ölücüleriyiz ama bir konuda yorum yapmadan önce bilgi sahibi olmak gerekiyor. Gönderdiğiniz linkteki ürün, kenar ban... Mesaja git »
Big Ben Desenli Sarkıt Avize 49,90 TL - YANIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
PVC üzeri Baskılı ve kenar bantlı? Çapı 44 CM? Örnek alabilir miyim?... Mesaja git »
Big Ben Desenli Sarkıt Avize 49,90 TL - YANIYOR konusunu başlattı (3 ay önce)
https://urun.n11.com/sarkit/big-ben-desenli-sarkit-P230098801 Ürün PVC üzeri UV baskı ile üretilmiştir. Piyasadaki plastik kumaş baskıları ile karşıla... Mesaja git »
Arkadaşları

ahmetddr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082