Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
viktory..
Gerçek Adburak onbasi
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ekran kapatma var fakat kilit ekranındayken var zaten hareketleri açıklarken o sayfada gösteriyor kilit ekranındayken diye yazıyor... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bir hayırsever arkadaş varsa bana bir yatak kargo yapabilir mi acaba ?... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Eser abi guerlain l instant yada extreme olan versiyonu üretme şansın var mı ?... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hocam orta seviye de gerçekten şarja bağımlı olmaktan gına geldi bu yüzden p2 yi düşünüyorum bende baska telefonlar olsa bu şekilde pile sahip adam ak... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
P2 kullanan arkadaşlara danışmak istiyorum Şuanda İphone 6splus kullanıyorum ama batarya konusunda bana yetersiz geliyor daha doğrusu akşam 7-8 gibi %... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fotoğrafları yükleyememistim eve geçince daha detaylı atarım [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1547166/d4bc731f-4342-4e5d-831f-fc0bc291ab... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
http://store.elitoptik.com.tr/gözlük_detay-2009-DL0165_COL02G.aspx Bu modeli dün sipariş verdim bu gün elime ulaştı kutusu vs herşey tam sıkıntısız... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Son siparişim ulaştı dior homme parfüm ve dior homme intense sipariş vermiştim dior homme zaten sürekli aldığım bir koku orjinali ile çok iyi benzerl... Mesaja git »
ŞOK - Bluetooth Kulaklık - Güncellendi : 15 ŞUBAT başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben Çarşamba günü aldım ürün fiyatının çok üstünde . Gittiğim 2. Mağazada buldum bulduğum mağazada 4-5 tane daha vardı ama bir sonraki gün hiç kalmamı... Mesaja git »
Alınık zippo Dragon eye konusunu başlattı (3 ay önce)
Çok yıpranmamış olmak şartı ile zippo dragon yer modelinden elinde olan elden çıkarmak isteyen varsa değerlendirebilirim ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078