Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
viktory..
Gerçek Adburak onbasi
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Body kouros hayvansal yağlar içeren çok ağır bir koku değil siz abisinden kouros olan kokudan bahsediyorsunuz sanırım... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Eser abi lidge olsa süper olurdu ama lidg de çok sevdiğim bir koku keşke bu bahara filan gelebilecek olsaydı... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Denemedim hocam onları da duyuyorum ama denemeye daha fırsat olmadı bakmak istiyorum sizde deneyimlerinizi paylaşırsanız çok güzel olur... Mesaja git »
Yataştan five z ,seven z , Prestige prime gibi yatakları denedim en mantıklısı Prestige prime gibiydi . Yatsanda bir çok yatak denedim ama verdikleri ... Mesaja git »
Bayide 10 dk üstünde durarak çok birşey anlaşılmıyor ki hocam umarım sorunlara çare olacak bir yatak bulabilirsiniz . Prestij prime için de birkaç şik... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar bel fıtığı rahatsızlığım var şuan visco bir yatak kullanıyorum önceden yaylı yatak kullanırken buna geçtim. Önceden ağrıdan geceleri dahi u... Mesaja git »
Kaydımı yaptırmıştım 06.02 tarihinde havale yapıldığına dair bir mail geldi fakat hala herhangi birşey yok hesabımda... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hocam bende 2013 ve 2014 var 2013 değil ama 2014 e daha yakın . Orjinal olanlar koku olarak bir tık daha ağır . Dediğinde çok haklısın orjinal diye bi... Mesaja git »
MODA SAAT %90 İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Ürünler orjinal midir bilen emin olan var mı ? Mağazada 1140 olan saat 640 tl ama daha spesifik olan modeller yok daha çok tutulan modeller tabiki bu ... Mesaja git »
Sanırım Alev Alacak HP PAVILION15-CB007NT İ7 7700HQ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Para iadesi hala devam ediyor mu bilgisi olan var mı ? Bu cihazı alıp günlük işler + sap 2000 autocad gibi programlar için kullanacağım yeterli gelir ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090