Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustafakaplan
Gerçek AdM K
Doğum Tarihi21 Ekim 1984
Meslekmühendis
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 106
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
OPEL ASTRA 1.6 CDTİ 136 HP YAKIT TÜKETİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu arabada az yakabilmek meziyet ister heralde. Araç çok güçlü ve sportif, yol tutuşu da çok iyi ve güven veriyor. Haliyle basıyoruz istemesek de. Şeh... Mesaja git »
OPEL ASTRA J 2015 1.6 136HP YAKIT TÜKETİMİ VE EKSİLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
2015 model 1.6 dizel manual Sport kullanıyorum ben de. 7 ay oldu, yaklaşık 7 bin km yol yaptım. Pompaya göre ortalamam 7 civarında. Şehir içinde zaten... Mesaja git »
Renault Fluence Z.E. başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Konuyu hortlatayım bu kadar zaman sonra. piyasada 50'den aşağı ZE yok şu anda. Mais'in hemen her yerini aradım, düzgün bilgi de alamıyorum. Kimi diyo... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Forumda veya dışında kimseden bugüne kadar bilet almadım hiçkimseye referans olmuyorum. Ayrıca ben konuyu bilgilendirme için açtım zaman zaman bilet i... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
28-30 Haziran (tercihen 29 Haziran) Kalkış: Nuremberg (Almanya) Varış: Istanbul (tercihen Sabiha Gökçen) 1 kişi ( bay :) ) Uçak bilet... Mesaja git »
[Satılık] iPhone 6 - 16 GB - konusunu başlattı (4 yıl önce)
Jelatini dahi açılmamış, kutusunda sıfır iPhone 6 16 GB - Uzay Grisi (ön yüzü siyah olan) renk Tüm açıklamaları okumadan lütfen aramayın! ... Mesaja git »
SATILIK SOUNDSTICK 3 TERTEMİZ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Merhaba daha resimlerini koymadığım ama yarın inşallah ekleyeceğim foruma. 2 ay tertemiz kullanılmış Soundsticks iii harman kardon sistemimi satm... Mesaja git »
[Alınık] JBL Harman Kordon Soundsticks başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Alınık JBL Harman Kordon Soundsticks arıyorum. istanbul bölgesindeyim ancak gerekirse şehir dışı teslim almalar için anlaşmalı PTT kargo yapabiliriz... Mesaja git »
SATILIK SOUNDSTICK 3 TERTEMİZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Hala satılık mı acaba :)... Mesaja git »
[Alınık] JBL Harman Kordon Soundsticks konusunu başlattı (4 yıl önce)
Alınık JBL Harman Kordon Soundsticks arıyorum. istanbul bölgesindeyim ancak gerekirse şehir dışı teslim almalar için anlaşmalı PTT kargo yapabiliriz... Mesaja git »
Arkadaşları

to iMMortalize

ŞahEser

hiickimse

eopariltay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus P5QL-E Anakart + Q8300 4 çekirdek işlemci + RAM - 380TL
Alıcı: ensatech
Tarih: 23 Ocak 2012; 23:56:58
Yorum
Kaliteli ürünler güvenilir alışveriş, elden teslimat. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Satılık/Takaslık HD 4850 HIS ICEQ 4 - 512MB 256bit Fiyat indi !!! 125 TL
Alıcı: Enes Eyibil
Tarih: 24 Haziran 2011; 22:31:49
Yorum
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
TV
Philips
Sabit Disk
OCZ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.110