Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
talhagenc
Gerçek AdTalha Genç
Doğum Tarihi2 Haziran 1993
İlgi AlanlarıAraştırma
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yuki Eris 5000 Elektrikli Scooter Aldım. Soru-Öneri alayım. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hayırlı olsun. Çok çok iyi fiyata almışsınız. Bu dolar kuru ile pek 7-8 etmez diyecek durumumuz kalmadı bence. Herşey böyle zaten. Benzin fiyatı daha... Mesaja git »
Yuki Eris 5000 Elektrikli Scooter Aldım. Soru-Öneri alayım. başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Az diyen de var. 2 sene idare ediyorum diyen de var. Menzil gittikçe azalıyor ama zaten son menziline kadar kullanmaya yönelik alacaksan o iş için uyg... Mesaja git »
Yuki Eris 5000 Elektrikli Scooter Aldım. Soru-Öneri alayım. başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Rica ederim :) Batarya meselesinde senin gibi söyleyen de, tersini söyleyende bir sürü oluyor. Doğru düzgün bi kaynak yok. Zaten bana da bu teknoloji... Mesaja git »
Herkese merhaba, Yuki Eris 5000 aldım. Elektrikli scooter'lar konusunda düzgün teorik bilgi bulmanın zorluğu hasebiyle ne kadar kullanıcı deneyimi pay... Mesaja git »
ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER... başlıklı bir mesaj paylaştı (10 ay önce)
Elektrikli bisiklet - mopedlerde kullalnılan DC motorlar aynı zamanda dinamodur ve elektrik üretebilirler. Asıl konu bu üretilen elektrikle aküler ş... Mesaja git »
Dell 7577 Gaming 4GB GTX1050Ti başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yeni kasası güzel olmuş. Passat ön konsolu gibi. Ama 8 ram’e göre fırsat aman aman da değil bence.... Mesaja git »
Evet zaten dediğim gibi dizi ... Mesaja git »
Hükümet ile bile sınırlandırmadan en son bölümde bir öz eleştiri düşünüyoruz.... Mesaja git »
Hayalet Mektebi Sinema Sanat Derneği olarak Sözde Ermeni Soykırımını kabul eden ülkeleri kendi tarihleri ile yüzleştiren bir video serisine başladık... Mesaja git »
Spotify hata kodu 3 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Aynı sorunu bende yaşıyordum, senin dediğin ile çözüldü. Teşekkür ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları

CekomastikSilikon

HerGiyotineBurnunuSokma
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109