Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
achromatic
Gerçek Adcengiz han
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE RED 10 TARİFESİ 49 TL(10GB INT,2000DK HY,1000 SMS) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bu kampanya için geçiş yapacaktım MH. 70 tl fiyat çekti.... Mesaja git »
VODAFONE RED 10 TARİFESİ 49 TL(10GB INT,2000DK HY,1000 SMS) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Bugün İzmir - Çankaya'da bulunan büyük vodafone bayisindeki reklam afişinde 4.5G RED 10 tarifesi kısa süreliğine 52 tl yazıyordu.Normal fiyatı kon... Mesaja git »
🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Arkadaşlar malumunuz,Avea 12 ay sözleşme yapana güzel tarifeler çıkardı 12 ay bitince pek de uygun olmuyor Sözleşmesi bi... Mesaja git »
🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
10 gb lık tarife için mi 31 tl ye anlaştınız. mh. ilk aradığımda 10 gb tarifeye 69 tl çektiler. haziranda anlaşmam bitecek ve bana uygun tarife yokmu... Mesaja git »
Balkanlar ile ilgili soruları alayım. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Genel bir araştırma yaptım oralar hakkında ama şu ulaşım işi düşündürüyor beni. Havalimanından priştineye gidip otogardan yarım saate bir otobüs varmı... Mesaja git »
Balkanlar ile ilgili soruları alayım. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Selam bir kaç sorum olacaktı size, yarın Prizren' e gideceğim orası hakkında bilgi alabilirmiyim. ayrıca priştina hava limanından prizren'e nasıl gid... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bf4 de de aynı şey geçerliydi, pre haritaları ilk çıktığında dolu olurdu herkes meraktan ve silah açmak için girerdi sonra normal haritalarda yardırı... Mesaja git »
Lazboard abi muharebeye giderseniz bana da haberci gönderin birlikte gidelim.... Mesaja git »
Eyvallah dün akşam zaten bir oyunun yarısında girdim balo da :D bitince çıktım, pek alışamadım fetihe ara sıra uğrarım, ... Mesaja git »
Çok kolaysa gel birgün karşılıklı oynayalım nede olsa otomatik aim varmış gördüğünü sirklerdeki ördek gibi indirirsin not : ps4 de oto... Mesaja git »
Arkadaşları

hot_sauce

rumi

mkmdesign

tony redgrave

kabune

Abysm Nucleus

babe01

Chaos Knight

dream-Fi

Limitless27

sons of anarchy turk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.098