Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
achromatic
Gerçek Adcengiz han
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor şuan) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kodlar tekrar bitmiş ne zaman gelir acaba... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Perklerde de varmı? Vay arkadaş dün şansıma bir kill aldım :D bu hızla önümüzdeki DLC de açarım anca :)... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende geçen ayki indirimden almıştım preyi, Yeni dlc de gelen silahların hepsini açmadım henüz bir kaç tanesi açabildim, medic için fedorov avtomat da... Mesaja git »
Ucuzlayınca silahlar için alabilirsin haritalar için değmez ilk çıktığında meraktan yeni haritalar dolu olur sonra azalır ilgi her zaman böyle olmuştu... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yüzlerce saat oynayıp spotlamayı bilmeyen oyuncular olduğu için yazmıştım. Ayrıca Ne kadar kill kastığın benim için önemli değil... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Normal oyunda düşman işaretlemeyi biliyorsan aynı mantık periskobu aç düşmanları işaretle ve takımın işaretlediğin düşmanı vursun bu kadar... Mesaja git »
VODAFONE RED 10 TARİFESİ 49 TL(10GB INT,2000DK HY,1000 SMS) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Numara taşıma süreci dolduktan sonra vodafone bayisine gidip düşler kulübüne geçişimi gerçekleştirdim. hiç bir problem yaşamadım bu şekilde faydalanab... Mesaja git »
Arkadaşları

hot_sauce

rumi

mkmdesign

tony redgrave

kabune

Abysm Nucleus

babe01

Chaos Knight

dream-Fi

Limitless27

sons of anarchy turk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078