Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AdamsınDrogba
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 55
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam-Origin-Uplay Takas Başlığı [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Civilization 5 comple edition lazım parayla alabilirim uyguna bırakan olursa. Edit:Oyun var elimde ama dlc yok maalesef düz paket var :(... Mesaja git »
Crytek Crysis Serisine Neden Devam Etmiyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Crysis serisine 3 ile başladım.2 serisini korsan olarak 1 2 saat oynayıp silmiştim ve pek ilgim yoktu o zamanlar oyun piyasasına.Sonra 3 çıkınca deste... Mesaja git »
Koltuğa Bir Kere Oturan Kalkmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bu kadar kafanız çalışmıyor işte.Tayyip Erdoğan seçim kazanıyor neden istifa etsin kardeşim? Bir adam seçimlerde üst üste 7 8 kere başarısız olmuş ve... Mesaja git »
Önceden bir önceki nesile geçişte telefonlar uçuyor kaçıyordu.Mesela galaxy wonder vardı bende 2 3 sene kullandım LG G3 aldım ve inanılmaz şaşırmıştı... Mesaja git »
İyide 3 liraya oynayan topçuyu 4 liraya alabilecekken direk 13 liradan teklif yapan insanların yönetimde yer almasını istememek suç mu? Yada sen bir... Mesaja git »
O bahsettiğin %49 Kılıçdaroğluna oy vermeyecektir görürsün genel seçimlerde.... Mesaja git »
Serdar Ortaç siyasete veda etti başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ulen ne iki yüzlü adamlarsınız Sılaya gelince övün Serdarı gömün Tam tersi olsaydı adam gibi adam yazları kendisi sayesinde eğlenceli geçer diyecekle... Mesaja git »
Hiçbir faydası olmayacak ütopyada yaşamayı bırakın.Bu ülkede koltuğa oturan kalkmaz.Tek çözüm 2 dönemden başka hiç kimse başta kalmamalı.Spor,siyaset... Mesaja git »
Başkanlık sistemi ile ne alakası var hocam kulüplerede mi başkanlık sistemi gelecek? Maalesef koltuğa oturan kalkmıyor sanırım genlerimizde var.Bu Su... Mesaja git »
Koltuğa Bir Kere Oturan Kalkmıyor konusunu başlattı (7 ay önce)
Yahu arkadaşlar bu ülkede kim koltuğa yapışsa gitmiyor.Muhalefetde kaç kere seçim kaybetmiş Kılıçdaroğlu,oturduğu koltuğu çürüten kılları ağartan 1.2 ... Mesaja git »
Arkadaşları

spacemonkey

Genjuro

Jules Winnfieldd

YGSBENİKAZANSIN

Ömerayhan

Physical Graffiti

kaya1499

Troll Kafa

fosforsuzkalem

LeonardoSnart

Yapabilirsin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bize insanları değil fikirleri hatırlamamız söylendi. Çünkü bir adam yenilebilir, yakalanabilir, öldürülebilir, unutulabilir. Fakat bir fikir 400 yıl sonra bile hala dünyayı değiştirebilir. Fikirlerin gücüne ilk elden tanık oldum. Fikirler uğruna ölen ve öldüren insanlar gördüm. Ama bir fikre dokunamaz, tutamaz hatta öpemezsiniz. Fikirler kanamaz, acı çekmez ve sevmezler.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
LG
Takım
Galatasaray
Notebook
Dell
Ekran Kartı
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.219