Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ara3838
Gerçek AdAlperen Raşit
KonumKayseri, Yahyalı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İki Adet Kapalı Kutu Pas. Kayıtlı İphone X başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Kardeşim kayıtsızlar sitede 4500-4600. Kayıt ücretini de koyarsan zaten bu fiyat yapıyor. Bana 4 bine kayıtsız getir iki tane alayım senden. O dediği... Mesaja git »
İki Adet Kapalı Kutu Pas. Kayıtlı İphone X konusunu başlattı (9 ay önce)
Yurtdışından yeni getirdiğim iki adet kapalı kutu 12 ay garantili silver renkteki iphone x’ler satılıktır. Pasaport kaydı bana aittir. Fiyat paz... Mesaja git »
Satılık pasaport kayıt hakkı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Satıldı. ... Mesaja git »
Satılık pasaport kayıt hakkı konusunu başlattı (2 yıl önce)
Elimde satılık 1 adet pasaport kayıt hakkı bulunmaktadır. Vergiler dahil fiyat 300 TL'dir. İrtibat: 05418984258... Mesaja git »
SİLİNEBİLİR. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Satıldı.... Mesaja git »
Parasını havale şeklinde peşin ödedim. Çok güvenilir ve doğru ticaret yapan bir abimiz sağolsun. İlgisi ve alakasından dolayı çok çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
Kayıtlı veya kayıtsız yurtiçi de olabilir matt black iphone 7 almayı düşünüyorum. Satacak olanlar pm den numarasını bıraksın arayım konuşalım. İyi ... Mesaja git »
SATILIK SIFIR IPHONE WIRELESS ŞARJ KILIFI başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Ürün satılmıştır... Mesaja git »
APPLE IPHONE 5S İÇİN OZEL 2M DATA KABLOSU konusunu başlattı (4 yıl önce)
Kablo orjinale en yakın ve çok sağlam bir kablodur. Kaliteden ve ucuzluktan asla ödün verilmedi bu zamana kadar Kablonun fiyatı 20 TL'dir Kaçırmak ist... Mesaja git »
Satılık İphone 5/5s Wireless Şarj Kılıfı konusunu başlattı (5 yıl önce)
Elimde Qi marka satılık wireless şarj kılıfı bulunmaktadır Piyasada eşsiz ve pahalı olan bu kılıfa çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz ! Fiyatı 30 TL... Mesaja git »
Arkadaşları

SerdaR^73
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078