Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bloodimir
Gerçek AdTandoğu Cem
Doğum Tarihi15 Eylül 1994
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Renekton'un Late Game zayıflığı başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
AD renekton late game'de tek atıyor. Sezon3 ten beridir bu böyle. Fakat kasmış olması lazım ve lvl üstünlüğü/farm da ezici olması lazım. Botrk-Hydr... Mesaja git »
Bu işin iş hayatına atılmakla alakası yok. Bu işin kullanılmak ya da sesini çıkarmakla alakası var. "siz hiç iş hayatına atılmadınız sanırım. olm... Mesaja git »
"Gamer" Kızlar Hakkında @.@ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
sayıları az diye öyle, meme açtığı için değil aslında. Tabi bu da bir etken. Ben hiçbir şeyi olmamasına rağmen izlenenleri anlamıyorum. 1- oyun... Mesaja git »
Lee sin'e udyr'ın skillerine geldiği gibi küçük bir rework gelecek bence. Yoksa rito önce nerfleyip sonra skin çıkartmazdı, böyle bir mevzu bahsedilem... Mesaja git »
Sıfırdan hesap açmak mı hesap satın almak mı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sıfırdan hesap kasmak her zaman daha mantıklı. 30lvl 15kip 20tl hesaplara da güvenme, hepsi botla kasılıyor. Rito öyle ya da böyle banlıyor o hesap... Mesaja git »
Lee Sin Legendary Skin başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
aaa öylemiymiş ilk defa duydum. Ben riotun oyuncularını sevdiğini ve oynanmasa da bazı herolara skin çıkarttığını falan sanıyordum öyle olmasa ahrini... Mesaja git »
an itibariyle sinirle lolü sildim başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Dota çok mu farklı ? Orda da Ruslar çıldırtacak seni.... Mesaja git »
Riven Neden Parladı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Şampuanları kısıtlamalarla dengelemek??!!?! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
onu ben de düşündüm de, öyle ya da böyle kalkıyor ki zaten. Zorunlu olarak riotun istediği şekillerde oynuyoruz. Sadece birkaç ay kaçırabiliyoruz.... Mesaja git »
Şampuanları kısıtlamalarla dengelemek??!!?! konusunu başlattı (16 gün önce)
Bugün başka şeyler düşünürken aklıma geldi, not aldım gece vaktim olunca yazarım diye, ciddi ve beyin yorarak tartışmak isterim. İlk başta biraz tu... Mesaja git »
Arkadaşları

Tumerity

Cayatai

Affection and Hatred

Blade Waltz

imegos

Ao Sol
Pano

Ao Sol
13 Mart 2017; 23:49:13
Nerelerdesin ay yüzlü
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Best Vlad Planet~

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109