Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
[Mb]
Gerçek AdMurat Baysal
Doğum Tarihi1 Haziran 1988
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
50 Megabite kadar 250 GB AKN'li Paketimin Taahhüt Süresi Bitiyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aynı paketi bende kullanıyorum.Benim de Taahhüt bitiyor bu ayın sonunda bittikten sonra 129 lira ödersiniz dediler.... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Standart ile starter arasında dünyalar var 25-30 tl için sonradan pişman olma. Stanart paket indirimde ne kadar düşüyor bilmiyorum.... Mesaja git »
Kardeşime teşekkür ediyorum. Çok hızlı ve güvenli bir alışveriş oldu. Öncelikle keyleri gönderdim (166 adet) 10 dk bile geçmeden parayı hesabıma aktar... Mesaja git »
SATILMIŞTIR konusunu başlattı (3 ay önce)
Konu silinebilir... Mesaja git »
Twitch Büyük Ekrandayken Donma(Kasma) Sorunu! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tam ekran izlerken görüntüyü başka bir cihaz ile paylaşıyor musun ? (tv vs gibi)... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
9 ağustos... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhabalar Arkadaşlar, Üç arkadaş ranked(dereceli) oyunlarda ilerlemek istiyoruz. İki kişiye daha ihtiyacımız var . Lig olarak en az plat 3 kd oranı... Mesaja git »
Fiyat : 400 <<<>>>> 350TL Son fiyat 2 yıl Türkiye Logitech Garantili Sıfır ürün kutuyu ilk açan siz olacaksınız.... Mesaja git »
Fare tekerleğini kapatmak konusunu başlattı (7 ay önce)
Rainbow six oynarken sürekli fare tekerleğine elim çarpıyor. Çok can sıkıcı bir durum bu tekerleği kapatma şansım var mı ? Oyun içinde öyle bir ayar... Mesaja git »
Arkadaşları

LaToZaR
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sennheiser CX 3.00 Kırmızı Kulak içi Kulaklık
Alıcı: isrn
Tarih: 21 Haziran 2017; 9:18:00
Yorum
Elden alışveriş yaptık. Çok iyi bir satıcı.
Genel Puan

Ürün: >> SATILMIŞTIR >> Origin Fifa 17 Hesabı + 2 Oyun 80 TL
Alıcı: Mushi-Shi
Tarih: 21 Kasım 2016; 11:26:30
Yorum
Hızlı ve güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: [SATILMIŞTIR] >>>> Kutulu GTA V - PS4
Alıcı: fatihaky
Tarih: 6 Mart 2015; 11:40:01
Yorum
Ürün belirtildiği gibi çıktı, arkadaş zamanında geldi. Alışveriş için teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: [SATILMIŞTIR]Logitech G930 Mikrofonlu Gaming Kablosuz Kulaklik SIFIR KUTULU
Alıcı: LaToZaR
Tarih: 26 Ağustos 2014; 11:49:38
Yorum
Çok ilgili anlayışlı bir ardakadaşımız rahatlıkla alış veriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Squeezy ♛
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Apple
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094