Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
[Mb]
Gerçek AdMurat Baysal
Doğum Tarihi1 Haziran 1988
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus VG248QE Kullananlar Klubü - 3xSurround Portrait 3240x1920 başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
vg248qe kullanıyorum ve film ve dizi izlerken görüntüyü tv ye aktarıyorum ama bazı dizi ve oyunlarda görüntülerde çok fazlar kırılmalar oluyor. Bunu ç... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
25000 hocam bir de ilk önce pass alanlara gelecek hediye olarak . 7 gün sonra satın alabilirsin.... Mesaja git »
jack girişi yalama olmasın hocam ... Mesaja git »
Logitech g933 şarjdayken kulaklıgın kendini kapatıp açması başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam reddit de araştırdım biraz ışıkları kapalı ve nefes alma efekti falan açık olmayacak şekilde kullanırsan şarj sırasında bağlantı kopma sorunu gi... Mesaja git »
Katılıyorum hocam. Hayırlı olsun o zaman ... Mesaja git »
Bir de şu ayrıntıyı vereyim belki rahatsız edebilir sanırım kendi kutusunda gelmiyor ürün.Bir kaç kişi bununla ilgili sıkıntılarını belirtmiş yorumlar... Mesaja git »
https://www.amazon.de/gp/product/B01N5APEHN/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Hocam burada da aynı şeyi diyor ama önemli olan sepete ekle... Mesaja git »
Amazon.de den satın aldım hocam. İlgin için ve bu kadar emeklerin için çok teşekkürler. İyi ki var sizin gibi insanlar. Sayenizde doğru ürüne uygun fi... Mesaja git »
Teşekkür ederim renkdaş İnşallah dediğin gibi olur daha önce hep wireless kulaklık kullandım. Umarım çok rahatsız edici gelmez kablolu kulaklık. Bu... Mesaja git »
Euro çevirince 67€ oldu aldım bende. Tabi ki şimdi ki kura göre 260TL çıktı hayırlısı olsun bakalım. Daha önce g933 almıştım 3 kere değişti hala sıkın... Mesaja git »
Arkadaşları

LaToZaR
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: >> SATILMIŞTIR >> Origin Fifa 17 Hesabı + 2 Oyun 80 TL
Alıcı: Mushi-Shi
Tarih: 21 Kasım 2016; 11:26:30
Yorum
Hızlı ve güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: [SATILMIŞTIR] >>>> Kutulu GTA V - PS4
Alıcı: fatihaky
Tarih: 6 Mart 2015; 11:40:01
Yorum
Ürün belirtildiği gibi çıktı, arkadaş zamanında geldi. Alışveriş için teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: [SATILMIŞTIR]Logitech G930 Mikrofonlu Gaming Kablosuz Kulaklik SIFIR KUTULU
Alıcı: LaToZaR
Tarih: 26 Ağustos 2014; 11:49:38
Yorum
Çok ilgili anlayışlı bir ardakadaşımız rahatlıkla alış veriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Squeezy ♛
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Apple
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109