Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gestapooo
Gerçek Adyasin çetin
Doğum Tarihi3 Kasım ****
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 27 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
başvuru kaydımı yaptım türknete bugün, modem kiltli ise kilidi nasıl çözebiliriz?... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ttnet'in modemini burada kullanabilirmiyiz acaba?... Mesaja git »
TTnet Taahhütüm bitti Hangi tarifeyi önerirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
16 mbt 50gb yalın olarak alabileceğim en iyi fiyat nedir hangi firmadır bilgi verirseniz sevinirim.... Mesaja git »
TTnet Taahhütüm bitti Hangi tarifeyi önerirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
merhaba ttnet yalın internet taahütüm bitti. iptal için görüştüm 16 mbt 50 gb akk 36 taahüt 56 tl olur dediler kabuetmedim. bu teklif uygunmu sizce? v... Mesaja git »
merhaba ttnet yalın internet taahütüm bitti. iptal için görüştüm 16 mbt 50 gb akk 36 taahüt 56 tl olur dediler kabuetmedim. bu teklif uygunmu sizce? v... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
jet kasadan nasıl alınıyor acaba?... Mesaja git »
parlement mavisinin ucuna harf takıyomusunuz... Mesaja git »
LCW Hesaplara Çek Tanımlamış! başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
teşekkürler kullanmış birisi galiba... Mesaja git »
****BUDERUS GB 062**** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
evet ses çok yüksek geliyor ama sadece sıcak suyu açınca, keşke video çekip sizlere dinletebilsem... Mesaja git »
****BUDERUS GB 062**** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam öncelikle teşekkürler gb062 yi aldım dün monte edildi, diğer arkadaşa sorduğum soruyu sizede sorsam, sıcak suyu açınca yüksek seste bir fan se... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.110