Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gestapooo
Gerçek Adyasin çetin
Doğum Tarihi3 Kasım ****
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
ttnet 16 mb 50gb yalın internet kuulanıyordum, 50gb kadar 11-12mb 50gb dan sonra 2-3mb ile bağlanıyordum. taahhütüm bitmesine yakın ttnet ile görüştüm... Mesaja git »
SON 14 GÜN!!ERZURUM OLTU TAŞI TESPİH 9,99TL ŞOK FİYAT TEKRARI YOK!! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
merhaba bunun koyu parlementi varmı veya olurmu acaba?... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
hemen türk telekoma bildirmişler oradan aradılar ve 10 dakikada sorun çözüldü fakat hala adsl deyim vdsl ye geçiş sağlanmadı.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
dün bir bugün iki turknet internet tamamen kesildi kayıt oluşturdular iki iş gününde dönüş yapacaklarmış kaybetmediysek bulduk.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
internetten sorgulattığımda 50mb akk sınırsız kullanabilirsiniz diyordu. başvuruyu yaptım dün sabah internetim açıldı fakat 12 mb ile bağlanıyorum. ar... Mesaja git »
***ÇAĞDAŞ MARKETLERDE HEMŞİN ÇAYI 14.90TL*** başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
konyada hangi markette acaba?... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
10 günde bi nakili yapamadılar deli olacam yaa. 1 mayısa kalırsa ttnet yeni fatura gönderecek o da bize girecek, mh arıyorum hep aynı laflar keşke hiç... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
merhaba bende ttnet den turknete geçiş başvurusu yaptım fakat hala geçemedim evraklar ellerine ulaştıktan kaç gün sonra nakil gerçekleşti acaba?... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
başvuru kaydımı yaptım türknete bugün, modem kiltli ise kilidi nasıl çözebiliriz?... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ttnet'in modemini burada kullanabilirmiyiz acaba?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078