Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gestapooo
Gerçek Adyasin çetin
Doğum Tarihi3 Kasım ****
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
geçen hafta resmi gazetede yayınlanıp kesinleşti.... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
benim internette perşembe sabah kesildi kayıt açtık akşama geri geldi. bu sabah yine kesildi yine kayıt açtık henüz gelen giden yok. konuşabilecek bir... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
bencede bu senenin en iyi fiyatı eğer teklifi kabul ederseniz özelden üyelik numaranızı gönderebilirmisiniz bize faydalanalım?... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
teknosadan aldığım şampiyonlar paketi 3 kasımda doldu. önceden iptal faxı çektim arayıp 69×12 olan teklifi söylediler kabuletmedim. ozaman 5 ay dondur... Mesaja git »
Metro | Nestle After Eight 1 Alana 1 Bedava 12TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ankara etlikteki metrodan 4 kutu almıştım hepsinin son kullanım tarihi aralık 2017... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
banada aynı teklifi yaptılar kabul etmedim.5 aylık dondurabiliriz dediler yeliği dondurttum. bu haftadan sonra milli maç arası var o arayı bejliycem o... Mesaja git »
adreseyemek.com'dan herkese ipad/ipod touch/ipod shuffle başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
elimizde thm kararı olmasına rağmen birşey yapamadık... Mesaja git »
Bimde su sebili 99 tl (Ankara Keçiören) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
güle güle kullanın benden önce davrandınız :)... Mesaja git »
hopiyi 2 katı olarak kullanma paylaşılabiliyormu?... Mesaja git »
*** SAMSUNG GALAXY S8/S8+ FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI 📱📱📱 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kdv siz nasıl alınıyor onu sordum özürdilerim yanlış oldu?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094