Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mitbaer
Gerçek Adümit başer
Konumİstanbul,Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hybrid araç sürüş tekniği (Hbyrid Nirvana'sı yani HYBVANA) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Hybrid araç sürüş tekniği ( HYBVANA )http://store.donanimhaber.com/8d/d6/43/8dd643a7b5ea74475545db4a99de9b07.jpgToyota CHR https://www.youtube.com/wa... Mesaja git »
Yeni Toyota Yaris Hybrid Cool e-CVT başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
merhabalar hybrid aracımız yakıt tüketiminin düşük olmasının yanında karbondioksit emisyonu olarak da düşük değerler veren bir araç. bununla ilgili as... Mesaja git »
eyvallah benim de yaklaşık değerler aynı..ı hybrid tabii ki çok makul... Mesaja git »
Yorumlarınız için teşekkür ederim. hız sabitleyici gerçekten rahat oluyor. önceki aracımda vardı. bunda ekstra olarak gaza yumuşak basma ihtiyacı olun... Mesaja git »
hız sabitleyicinin mi faydası var acaba? bu değerlere inemiyorum ben. taktırmayı düşünüyorum zaten oluyorsa. gazı ayarlamaya çalışmaktansa sabitleyici... Mesaja git »
Yeni Toyota Yaris Hybrid Cool e-CVT başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
teşekkür ederim yardımlarınız için...... Mesaja git »
Önerileriniz için teşekkür ederim. benzer şekilde kullanmaya çalışıyorum ama biraz daha titiz davranmam gerekiyor galiba:) hız sabitleyicim yok bir de... Mesaja git »
merhabalar ben bu tüketimlere pek ulaşamıyorum. kullanmamda mı bir sıkıntı var acaba? ulaştığım en iyi değer 4,2 lt/100 km sizin dikkat ettiğiniz no... Mesaja git »
LG G3 Kamera netleme sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ben servise verdim. kamerayı değiştirdiler. ithalatçı garantili olmasına rağmen ücretsiz yaptılar. şaşırdım hatta. medcell garantili bir daha olduğund... Mesaja git »
LG G3 Kamera netleme sorunu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Yaklaşık 4 ay önce aldığım telefonun arka kamerası çok güzel çalışıyordu. Fakat son 2 haftadır arka kamerası yakındaki nesneleri çok güzel çekiyor anc... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078