Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mitbaer
Gerçek Adümit başer
Konumİstanbul,Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trafikte yavaş gittigimizden ötürü geçenler (ıstanbul için söylüyorum) sadece boş veya açık olan bölümü hızlı geçiyorlar. Bi kazançları yok. Çok defa ... Mesaja git »
Vestel'in amiral gemisi Venus Z10 satışa çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/73847-85756/vestel-venus-z10_lg-q6/ Z10 u işlemcisi üzerinden eleştiriyoruz ama LG nin yeni piyasay... Mesaja git »
Yeni Toyota Yaris Hybrid Cool e-CVT başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Merhabalar vergi artırımları gündemde biliyorsunuz. buradan bir ekmek çıkar mı ümidiyle bimere başvuruda bulundum. hybrid araçlar için. mtv vergilerin... Mesaja git »
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
teşekkür ederim. inceleyeceğim. hayırlı günler... Mesaja git »
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
merhabalar ben de bu telefonu eşim için düşünüyorum. internet kullanımı, kamera performansı ve uygulamaları rahat çalıştırması yeterli. benim merak e... Mesaja git »
★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Konuyu sizlerin desteği ile büyütmeyi planlıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar özel mesaj yolu ile iletişime geçmekten çekinmesinler. Vestel Venüs... Mesaja git »
Vestel'in amiral gemisi Venus Z10 satışa çıktı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Türkiye'nin teknoloji deviVestel'inMobil Dünya Kongresi'nde tanıttığıVenus Z10ülkemizde satışa sunuldu. Vestel'in en g&... Mesaja git »
Yeni Toyota Yaris Hybrid Cool e-CVT başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Zaman zaman hybrid ikinci el fiyatları inceliyorum. Tamam piyasa yükseliyor da biraz el insaf yahu. yani takip edip bilmesen tutturabildiğine fahiş fi... Mesaja git »
evet. hatta hakkınızı ararken sanki bir şeyleri bedavaya getirme çabası gibi görülebiliyor. Neyi aramak gerektiğini de bilmek lazım:) Kurumsal firmal... Mesaja git »
merhabalar bakımla ilgili bir konuyu paylaşmak isterim. hybrid araçların bakım periyotları önceki mesajlarda geçmişti sanırım. benim son aklımda kala... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125