Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ezios
Gerçek Ademre atan
Doğum Tarihi27 Şubat 1999
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
%100 Adı Altında Satılan Meyve Suları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
piyasadaki tek doğal meyve suyu exotic,onda içindekiler kısmı bile yok öyle düşün portakal suyunu içtim 4 tl idi gerçekten %100 doğal gibiydi... Mesaja git »
SİZCE EN İYİ ŞEHİRLERARASI OTOBÜS FİRMASI HANGİSİDİR ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
beyler sabah sandiviç veya poğaça gibi yiyecek veren otobüs firması var mı bildiğiniz ? ulusoy metro çöp bu arada 20 saat yolculukta dahi vermediler... Mesaja git »
ŞEHİRLER ARASI OTOBÜSLERDE VERİLEN İKRAMLAR HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ulan 120 tl olmuş otobüs bileti konu ilk açıldığında birisi 30 tl veriyosun ne bekliyosun yazmış. Şu anda 120 tl veriyorum 20 saat yolculuk yaptım gi... Mesaja git »
hangi yurt ?... Mesaja git »
Merhabalar herkese,uzun zamandır aklımda böyle bir konu açmak vardı ve forumun çeşitli bölümlerinde açılmış üst konu yapılmış veya yapılmamış,kıymeti ... Mesaja git »
asında forum yetkilileri ilgilense konu sahibine bir şekilde ulaşıabileceğini düşünüyorum... Mesaja git »
efsane konu konu sahibi gelmese de biz bir umut beklemeye devam ediyoruz :(... Mesaja git »
Uzman doktor amcamın sadece döner 12.500 tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
cool story bruh senin dediğin o parayı medipol gibi özel hastaneler dışında veren yer bulamassın... Mesaja git »
SON 13 SAAT SİNİRDEN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hocam 10 saat no fap yap kafan yerine gelsin,son 2 saat yaparsın tercihi şaka maka kendini lisede geliştiren tiplerdensin müh. yazmanı öneririm bu z... Mesaja git »
İTÜ Gemi Yazan??(Edit: Gemi İnşaatı) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
senin yaptığın işi gimim den mezun olan adam yapamaz ama sen 2 sınavla gemiye çıkıp gimim'in yaptığı işi yapabiliyorsun. Kısacası her türlü işsiz ka... Mesaja git »
Arkadaşları

OCA

kinglesfc

Themistokles

ZonguldaklıAdam

Skyblade44

HayalPereest

fasfakiir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.077