Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gultekin18
Gerçek AdAhmet Gültekin
Doğum Tarihi4 Eylül ****
KonumÇankırı,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GittiGidiyor 12 Nisan Saat 23:59'a kadar geçerli 50 ye 10 indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
daha dün ıpad aldım 14:30 da, yarım saat sonra %5 gelmiş, bugünde 50tl ... Mesaja git »
Size nasıl ulasabilirim... Mesaja git »
bayramda 385 tl ye geliyordu n11 de... Mesaja git »
Migros krem, parfüm,bakım %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
migros sitesinde böyle bir kampanyadan bahsetmiyor? link var mı?,... Mesaja git »
=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
herkese iyi forumlar. bu araç dikkatimi çekiyor bu aralar. 1.6 dizel otomatik bir araç ararken rastladım. bu ay içinde 1.6 otomatik active yada allure... Mesaja git »
Samsung 55JU6070 uhd tv nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bilen yok mu panel hızı kalitesi nedir. İşlemcisi h6xxx serisine kıyasla nasıldır?... Mesaja git »
Samsung Televizyon tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ju6070 i bende araştırıyorum o yüzden up... Mesaja git »
Sony KDL-55W805CBAEP bu fiyata alınır mı? konusunu başlattı (2 yıl önce)
az önce gg da bakınırken bu tv yi gördüm, başka sitelere oranla çok hesaplı geldi fiyatı, acaba garanti, yada model farkı mı var yoksa ekran ebadı mı ... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bende takipteyim senin yazdığın özelliklerde bir tv ben 2500 tl ye kadar bütçe ayırdım. bayram sonu almayı planlıyorum.tercihim büyük ihtimalle vestel... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
konu iyi baya bi okudum. en son 3 yıl önce falan okumuştum bu kadar. sonunda gidip iyi bir paraya küçük ama 3d li 32lw5500 almıştım :). o dönemde bura... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone, TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.063