Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kill4mean
Bir Önceki Kullanıcı AdıAtesadam
Gerçek Adbarkın demir
Konumİstanbul, Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Jamo S 506 5+1 Set konusunu başlattı (dün)
Jamo s506, yeni tasındıgım evde kullanamıyorum, resimdeki marantz anfimde bozuldu :( Bass ları harikadır, apartman dairesinde oturuyorsanız sub kullan... Mesaja git »
Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Tasındıgım evde adsl e gecmek zorunda kaldım, 4mb ile kullanamıyorum, isteyen olursa ist ici elden alabilir yada http://urun.gittigidiyor.com/video-oy... Mesaja git »
Nvidia Shield TV 4K 16GB Yeni Kasa başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nvidia-shield-tv-ayni-gun-kargo-277833103... Mesaja git »
Nvidia Shield TV 4K 16GB Yeni Kasa konusunu başlattı (12 gün önce)
Merhaba, Yaklasık 4 aydır kullanıyorum, taşındıgım evde Adsl 4mb geçmediği için kullanamıyorum, ozelliklerini vs yazmaya gerek yok. amazon.de ar... Mesaja git »
Nvidia Shield TV 4K 16GB Yeni Kasa başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
3 aylik deluxe mu satiyorun, lenovo p2 alacagim, isim geregi pil perf cok onemli, makul bir fiyata verecegim ciziksiz temiz durumdadir.... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Asus zenfone 3 deluxe kullanıyorum, batarya süresi benim için çok önemli, takas dusunen varsa yazabilir, cihaz 3 aylık, garantili kutusu vs herseyi du... Mesaja git »
Cuma günü bimeks den alıp kendim monte edip calıstırdım, evimiz kadıkoy de, eski bir bina ve kuzey cephede, gectigimiz soguklarda 500 tl ye varan fatu... Mesaja git »
Demirdöküm Aden Oda Termostatı tavsiyesi lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Ayni kombiyi kullaniyorum, dun bimeks den cosa alip kendim bagladim, direk calisiyor, parametre vs de gerekmiyor tavsiye ederim.... Mesaja git »
Nvidia Shield TV 4K 16GB Yeni Kasa konusunu başlattı (22 gün önce)
Merhaba, Yaklasık 4 aydır kullanıyorum, taşındıgım evde Adsl 4mb geçmediği için kullanamıyorum, ozelliklerini vs yazmaya gerek yok. amazon.de artık ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113