Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ganyotcu66
Gerçek AdMafiş Mafişe
İlgi AlanlarıOyun
KonumYozgat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 24 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Samsungdan oreo ile portre modu gelecek gibisine açıklama yapmıştı ya portre modu gelmiş mi oreo ile... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] #Oreo Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oreo sonrası portre modunda bir iyileşme varmı... Mesaja git »
YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok saolun arkadaşlar dediğiniz mobil 1 esp koyduk.... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende batarya be kamera için teleservice yollamıştım hocam yedek parça bekledi 6 gün bugün kargoya vermişler... Mesaja git »
YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar 1.6 benzinli astramız var motor yağı olarak ne kullanmalıyız kodu nu da anlamadık kullanıcı kılavuzundan motor kodu diyor fakat kap... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Band20 desteği olmadığı için 4gde nete giremiyormuyuz? Tam telefona geçmeyi dusunuyordum konuya bakayım dedim hayal kırıklığına uğradım.... Mesaja git »
Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Jelatin takınca hava boşluğu kalirya bazı telefonlarda ekranın cami düz olmadığı için o sekildemi?... Mesaja git »
Hocam bende bu telefona geçmeyi düşünüyorum nasıl bi ses sorunu var? Bide ekran 3d glassmi? Genel olarak oyun hariç gündelik işlerde wp insta outlook ... Mesaja git »
Arkadaşlar ekran 3d glass mı... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar telefonun rami ilk kutusundan sonra ve normal programlar kuruluyken ne kadar boş bide kamerası benim telefonum htc a9 telefonumun k... Mesaja git »
Arkadaşları

ferfecir66
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Hakkında
Yıprandım reis.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094