Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ganyotcu66
Gerçek AdMafiş Mafişe
İlgi AlanlarıOyun
KonumYozgat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. Telefonu almayı düşünüyorum, özellikle güncellemeler sonrası şarjda azalma oldumu ve şarjı oyun oynamazsam gün içinde instagram fa... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sar değeri korkutuyor işte acaba sar değeri 1.6 ama çift simdemi olculmus tek simde yariya iner değeri cift ile olculduyse. Yoksa gözüm düşüyor bu fiy... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5X & A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (SATIŞTA) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Türk telekom da sıkıntı yok demi arkadaşlar kardeşime almayı düşünüyorum. Bide bu sar değeri 2.0 da 1.75, 1.8 de ise 1.0 çıkmışya bu değerler çift sim... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hayırlı olsun hocam google dışında başka programlar yüklü geliyormu içinde ve sar değeri ne kadar internette herkes yüksek diyor sitelere bakıyorum çe... Mesaja git »
Arkadaşla kulaklık performansı nasıl telefonun.... Mesaja git »
LADA TÜRKİYEYE GELDİ!!! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Fiyat listesi açılmıyor fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı djjfjdjjdjsns... Mesaja git »
Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam bu cihazı 3.5mm girişi olan monitör bağlayıp monitorede hoparlör bağlasak sesi hoparlörden verir mi ?... Mesaja git »
S8 de yazdiginiza göre bulaniklik derecesi yok demi?... Mesaja git »
Arkadaslar iphone 7 ile bu cihaz arasında kaldım internette gezerken karşılaştım s8 de portre modu vardı yazilimsal olarak hem on hem de arka kamerada... Mesaja git »
Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok sağolun aklıma takılan şu an bişey kalmadı. Yine sorum olursa rahatsız ederim sizi. ??... Mesaja git »
Arkadaşları

ferfecir66
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Hakkında
Yıprandım reis.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125