Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ganyotcu66
Bir Önceki Kullanıcı Adıböbrekci
Gerçek AdMafiş Mafişe
İlgi AlanlarıOyun
KonumYozgat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Makedonya'da Hukuk Okumak konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar böyle bişey gördüm facede sınavsız alınıyormuş, internette araştırdım fazla bişey bulamadım. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yorumların... Mesaja git »
Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar ben de bu sene içinde ameliyat olmak istiyorum. Burnum sağ tarafa yamuk kıkırdak kısmı. Biraz da üstte kemik kısmında var. Sağ deli... Mesaja git »
Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar, yaklaşık 5 senedir bu problemi çekiyorum. doktorlar 18 yaşına gelince ameliyat olacaksın dediler. simdi önümüzdeki ay kemik eğriliği ameli... Mesaja git »
Furkan Vakfı Müdahalesinde Bir Kare +18 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beyler bu cemaat ile ilgili haberler dolaşıyor ortalıkta neyin nesi bu biri beni aydınlatsın. Bunlar zamanında zaten Kuran'ı okuyorsa kocasına cilve y... Mesaja git »
50.000 liraya kadar arac? konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba, maks. 50.000liralık araç alacağız, dizel veya benzinli fark etmez. Güvenlik ve çekiş yönünden iyi olacak, Hangi marka model önerirsiniz?... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Htc de gidince geriye pek bi marka kalmıyor.... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şarjı az giden arkadaşlara tavsiyem, -Telefonlarını guncelledikten sonra telefonlarını fabrika ayarlarına sifirlayip ardından wipe data ve wipe ca... Mesaja git »
Nodpi olanını mı yoksa 320dpi veya 640dpi mı secmeliyim?... Mesaja git »
Veri tasarrufu ise yariyormu ve isaretli olanlar mı yoksa olmayanlar mı veriye ulaşıyor?... Mesaja git »
2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar 1.2 motoru nasıl?... Mesaja git »
Arkadaşları

ferfecir66
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Hakkında
Yıprandım reis.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125