Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ganyotcu66
Gerçek AdMafiş Mafişe
İlgi AlanlarıOyun
KonumYozgat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
S8 de yazdiginiza göre bulaniklik derecesi yok demi?... Mesaja git »
Arkadaslar iphone 7 ile bu cihaz arasında kaldım internette gezerken karşılaştım s8 de portre modu vardı yazilimsal olarak hem on hem de arka kamerada... Mesaja git »
Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Çok sağolun aklıma takılan şu an bişey kalmadı. Yine sorum olursa rahatsız ederim sizi. ??... Mesaja git »
Samsung Dex Kullanıcılar Külübü(Dex Nedir,Ne İşe Yarar) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Üniversite öğrencisi olarak sadece ofis programları ve araştırma için kullanılır mı yoksa bilgisayarı aratiyor mu? Mesela yazıcı dan çıktı alabilir mi... Mesaja git »
Telefonda ısınma oluyormu istasyondayken ve ofis programları çalışıyor mu?... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Arkadaslar elimde one a9 var kulaklık performansı çok iyi ve kameraları da çok iyi işime yarıyor. Fakat ram ve hafıza yetmediği için moto z almak isti... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bir kez fulledim ondan olabilir veya Android 7 olmasından dolayıdır diye tahmin ediyordum.... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Telefonumu kamera lensinin çıkması sonrası garantiye yollamıştım bugün geldi arkadaşlar, kasasida değişmiş ve bataryayida değişmesini istemiştim oda d... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar taiwan romu 6.0 mı 7.0 mı ve nasıl yüklüyoruz?... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar telefonumu mutfak masasına koymuştum fakat camın üstüne plastikten şeffaf sert örtü vardı kamera yapışmış oraya kameranin lensi çıktı garan... Mesaja git »
Arkadaşları

ferfecir66
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Hakkında
Yıprandım reis.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.063