Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ganyotcu66
Gerçek AdMafiş Mafişe
İlgi AlanlarıOyun
KonumYozgat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Aöf yi kazandım ama kimisi lys ygs de puanın kırılır kimiside kırılmaz diyor kesin olarak nedir sonuç arkadaşlar... Mesaja git »
aöf okurken lysden örgün eğitim konusunu başlattı (5 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, aöf okurken lys ile 4 yıllık bi bölüm kazansam aöf den kayıt sildirmem gereklimi ve askerlik için sorun olurmu lys ile bölüme gidi... Mesaja git »
Aof diploma puan konusunu başlattı (11 gün önce)
Merhaba aöf de diploma puaninda kırılma olurmu seneye ygs ye girdiğimde veya geriye atarmi puan olarak... Mesaja git »
Çalışma Programı | 2 Ayda YGS Matematik | 2018 Tayfa başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Ders Çalışma Programı Rar: Yazının ve programın videolu açıklama hali : Herkese Merhabalar, Yazının video hali de yukarıda paylaşıldı. Pr... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bugün telefony silmek için masaya koydum masanın üzerinde plastik şeffaf öttü var kameranın koruyucu cami masaya yapıştı telefondan ayrılıp... Mesaja git »
Makedonya'da Hukuk Okumak konusunu başlattı (4 ay önce)
Arkadaşlar böyle bişey gördüm facede sınavsız alınıyormuş, internette araştırdım fazla bişey bulamadım. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yorumların... Mesaja git »
Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba arkadaşlar ben de bu sene içinde ameliyat olmak istiyorum. Burnum sağ tarafa yamuk kıkırdak kısmı. Biraz da üstte kemik kısmında var. Sağ deli... Mesaja git »
Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Arkadaşlar, yaklaşık 5 senedir bu problemi çekiyorum. doktorlar 18 yaşına gelince ameliyat olacaksın dediler. simdi önümüzdeki ay kemik eğriliği ameli... Mesaja git »
Furkan Vakfı Müdahalesinde Bir Kare +18 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Beyler bu cemaat ile ilgili haberler dolaşıyor ortalıkta neyin nesi bu biri beni aydınlatsın. Bunlar zamanında zaten Kuran'ı okuyorsa kocasına cilve y... Mesaja git »
50.000 liraya kadar arac? konusunu başlattı (4 ay önce)
Merhaba, maks. 50.000liralık araç alacağız, dizel veya benzinli fark etmez. Güvenlik ve çekiş yönünden iyi olacak, Hangi marka model önerirsiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları

ferfecir66
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Hakkında
Yıprandım reis.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141