Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DR.Togi
Gerçek Adonur kızılkaya
Doğum Tarihi7 Haziran ****
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Anakart sıfır ve kullanılmamış 3 yıl türkiye garantilidir.elden teslim yada havale sonrası uygun fiyat kargoyla yollayabilirim. Yeni çıkıcak olan... Mesaja git »
[SIFIR] ASUS MAXIMUS VIII EXTREME Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3866MHz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kardeşim oc panelsiz dediğim ürün içeriği eksik oc panel yok alış-veriş yaparken firmalara mail mi atıyorsun şu şurda bu kadar diye kartın genel fiyat... Mesaja git »
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1520257/54f6405d-b356-41b5-b3e9-e0e433b04c31.jpg ürün sıfır ve kullanılmamış,kutu ve tüm kutu i... Mesaja git »
Yeni 2016 Suzuki Vitara 1.6 VVT yi test ettim.(ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kusura bakmayın ama yokuş çıkarken tork önemli değil derseniz burda biraz saçmalamış olursunuz.örnek 80hp\600nm bir traktör hızı düşüktür ama torku ... Mesaja git »
2016 Suzuki Vitara Deneyimler, Test, Aksesuar, Modifiye başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam resimdeki aksesuar'ın link'ini paylaşabilirmisiniz rica etsem çok yakışmış http://i.hizliresim.com/J3M29o.jpg... Mesaja git »
Hocam acil şifalar versin inşaallah sahibinden de görmüştüm ilanınızı elinize sağlık çok estetik duruyor sistem... Mesaja git »
Cevap: ►►►► başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
forumun azizliği çok donma var başka başlıkta yazdığım yazı bu şekilde burda çıktı bende anlamadım... Mesaja git »
silinsin konusunu başlattı (7 ay önce)
Tüm sigorta işlemleriniz yapılır.. konusunu başlattı (4 yıl önce)
Tüm araç kasko ve trafik sigortaları. Konut sigortaları. Özel sağlık sigortaları yapılır. Hangi sigortadan isterseniz TEL: ilet... Mesaja git »
Tüm sigorta işlemleriniz yapılır.. konusunu başlattı (4 yıl önce)
Gascan 03-471 gözlük.Hediye geldi bana daha hiç kullanmadım.Yalnız kutusunu kaybettim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078