Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tamer81
Gerçek AdTamer Özçelik
Doğum Tarihi24 Temmuz ****
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıARABA ws.
KonumDüzce
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dikkat! Bayramda 58 ölü - 392 yaralı! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Sevgili Donanım Haber ailesi, Nisan Mayıs ayından itibaren, kaza sezonumuz açıldı. Gerek motor gerek araba sürücüleri sözüm sizlere; Uzun bir kış s... Mesaja git »
Ekonomi Neden Kötü? Dolar Neden 10 Lira Olacak Açıklıyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (30 gün önce)
Ekonomiye Neler Oluyor? Ekonomik açıdan en büyük problem olarak Dolar'ın yükselmesini görüyoruz. Peki bu neden oluyor? Neden paramız değer kaybed... Mesaja git »
subaru outback kullanan yorumu olanlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
slm ben subaru outback almayı düşünüyorum bu konuda iyi yada kötü yorumunuz ne olur acaba artıları eksileri nedir ben aslında suv tarzı düşünüyordum a... Mesaja git »
İşte Erdoğan’ın konuştuğu mitingte yükselen “yuh” sesleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın geçen günlerde partisinin ilçe kongresi için geldiği İstanbul Beykoz’da miting sırasında “yuh” seslerinin olduğu anla... Mesaja git »
Çiftçiye bir şok daha: Gübreye %20 ÖTV geldi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
vurun daha tarımcılar tam ölmedi.özellikle fındıkçılar 8-9tl ye fındık satıp hala fındıkla uğraşmaya çalışıyorlar.geçen dedim "bu fındık daha da ... Mesaja git »
Mondeo 1.5 lt ecoboost kullanıcı yorumları. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba. 2012 1.4 dsg trend passat kullanıcısıyım. 2015-2016 1.5 benzinli titanyum mondeo almak istiyorum ancak yakıt tüketimi, kronik soru... Mesaja git »
Yılmaz Özdil "Düğün erkene alınıyorsa, gelin hamile demektir." başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
16 Nisan 2017. “Evet” dediler. Tek adam rejimi başladı. * Oyların resmen çalındığı ortaya çıktı. Asrın liderimiz “atı alan Üsküdar'ı geçti, sür eşşeği... Mesaja git »
ford fiesta 2014 model 4 mevsim lastik önerisi acil!!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaşlar herkese merhaba 2014 model ford fiesta aracim var. Jant ölçüm 195 / 50 / R15 . Ilk aldiğimda tekeri yarmislardi 4 ünü de pirelli cinturato... Mesaja git »
Sanırım yeni ÖTV bugu bulunmuş... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Sanırım geçici plakaya günlük ücret ödeyerek bir kaç sene boyunca arabanın ÖTV'sini ödemeden kullanılabiliyor... Adam ilanın altına şöyle yazmış NOT:... Mesaja git »
Far temizliği yaptıracaksanız yada yapacaksanız bi bakın başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
İnternette çok fazla video var far temizliği ile alakalı hiçbirinde sonradan clear coat (vernik sanırım) atılmıyor bir tek chrisfix adlı youtuber in v... Mesaja git »
Arkadaşları

KnoCKout

WeiLucas

simsiyah1978

bekir7587
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125