Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tamer81
Gerçek AdTamer Özçelik
Doğum Tarihi24 Temmuz ****
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıARABA ws.
KonumDüzce
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İZMİR FORD OTOKOÇ HAKKINDA YARDIM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Arkadaşlar Sıfır Araç Aramaktaydım ve hayatımda alacağım ilk sıfır araba olucak, Çeşitli bayileri dolaştım niyetim ellerinde kalan 2016 model sıf... Mesaja git »
Feyzi İşbaşaran'dan şok edici tweetler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Eski akp milletvekili Feyzi İşbaşaran, twitterdan 15 temmuz hakkında açıklamalarda bulundu. twitterdan okumak isteyenler https://twitter.com/feyzi_i... Mesaja git »
Ülkü Ocakları Genel Başkanı, referandumda ''Evet'' diyeceklerini açıkladı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Otomobil Markalarının Doğru Telaffuzları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Otomobil markalarının doğru telaffuzu ile ilgili güzel bir video hazırlamışlar. Ben BMW'ye şaşırdım ilk duyduğumda, ingilizce telaffuz edilecek d... Mesaja git »
Satılık ''0'' Jack Wolfskin Bot 43 Numara 270 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Satılık ''0'' Jack Wolfskin Bot 43 Numara 270 TL Baya kaliteli bir bot cidden fiyatı çok uygun TRde çok pahalı bu markanın botları..[size=2][b][... Mesaja git »
MERRELL PROTERRA SPORT GORE-TEX BOT 43-44 NUMARA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Kutusunda sıfırdır. Ürünün etiketi 44 numaradır ama kalıbı dar olduğu için 43 numara giyen arkadaşa ya da bir ihtimal 43,5 giyen olacaktır. 325 tl. Ka... Mesaja git »
Focus 3.5 ile 23 ay başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Aracım titanium paket e ilaveten bi xenon far ve navigasyon bulunmaktadır aracım 54 bin kilometrede dir otomatik vites ilk 15 bin bakımı yaptırdım... Mesaja git »
İSTASYON SAHİBİNDEN YAKİT KONUSUNDA BİLİNMEYEN HERSEY... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Kendimiz de istasyon sahibiyiz Yillik 2,5-3 milyon litre satis yapiyoruz Yakit markalarini kiyaslayanlari gordukce ve altinda ciddi ciddi sadece... Mesaja git »
Antifriz kalitesi motor sıcaklığı için fark eder mi? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Arabayı galeriye verdiğimiz için kime satıldığını bilmiyorum 1 sene oldu zaten satılalı.Ama o değilde tanıdık ustalar çevredekilerde bu antifiriz arab... Mesaja git »
Antifriz kalitesi motor sıcaklığı için fark eder mi? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Anladım bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Mantıken bile 3-5 e bakmamak lazım bu işlerde ama o zaman da biraz mecbur aldım.Bilseydim almazdım am... Mesaja git »
Arkadaşları

KnoCKout

WeiLucas

simsiyah1978

bekir7587
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.313