Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Senmurw
Gerçek Admehmet üstündag
KonumAntalya,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 21 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Msi Rx 460 2 gb konusunu başlattı (5 ay önce)
linkteki üründür. Vatandan alınma 1-1,5 aylık üründür.Fazla kullanmadım ama dark souls 3 ve witcher 2 de bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Satma sebebim... Mesaja git »
Bilgisayar görüntüsünde sapıtma ekran görüntüleri var başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
O zaman başka bir monitörle dene ilk sonra başka bir anakartta dene. Belki slot bozulmuşda olabilir ya da ekran kartlarında sıkıntı olabilir.... Mesaja git »
Bilgisayar görüntüsünde sapıtma ekran görüntüleri var başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ekran kartlarını başka bir slota takarak denediniz mi? sırasıyla başka slot- başka anakart- başka monitör olarak denerseniz sorunun kaynağını bulabili... Mesaja git »
her oyunda anti aliasing sorunu yardım lüften:( başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Abi kusura bakma ben önermiştim seni ortalık karışmış Şimdi olayı bilmiyorum nasıl bu hale gelmiş. Kusura bakma tekrardan.... Mesaja git »
her oyunda anti aliasing sorunu yardım lüften:( başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
tırtıklanma oyun içi render almayla bir sorun olabilir. Mete abi var forumda ona pm at istersen yardımcı olabilir. Nickini buldum Mete Can Karahasan.... Mesaja git »
gtx 750 ti 4 gb alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Amd tarafından düşünürseniz rx 460-560 alınabilir. Fiyatlarıda uygun. 2 gb modellerede bakabilirsiniz. Düşük kartlar olduğu için 4 gb olması çokda ger... Mesaja git »
rx 460 acaba sorun mu var? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Anakartınızın ne kadar desteklediğine bakıp ona göre ram miktarını arttırınız. Tahminim 16 gb max. desteklediği ramdir. Yinede anakartın sitesinden ba... Mesaja git »
ramlerinizin mhz sini nereden baktınız? size cok ta bir fark saglamaz mhz miktarı. ram mikratını arttırmak daha iyi olur. tabi aynı mhz de ramler seçm... Mesaja git »
Hp Pavilion 15-AW008NT model hakkında sorum var? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Elindeki modelde çift ekran kartı var mı? var ise oynayacağın oyunları harici ekran kartından çalıştırman lazım. Gpuz indirip en altta ekran kartı ism... Mesaja git »
Bİr de onu deneyin. Ben söylediğim sürümü kullanıyordum, o nedenle tavsiye ettim. OLmadı 17.4.2 sürümle de deneyiniz. O sürüm de stabil olanlardan. Dr... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: hd 6950 2 gb powercolor
Alıcı: cesiaga
Tarih: 17 Nisan 2017; 15:03:04
Yorum
Hızlı alış veriş, güvenirlir üye, hızlı kargo daha nolsun.
Genel Puan

Ürün: Satılık phenom 960t
Alıcı: Kelebek111
Tarih: 11 Mart 2017; 16:03:57
Yorum
İlgili bir arkadaş.Sıkıntsız bir alışveriş yaptık.Kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: MSİ 970A-G46 referans ilanı.
Alıcı: bobo006
Tarih: 18 Eylül 2013; 8:58:11
Yorum
iyi niyetli güvenilir satıcı
Genel Puan

Ürün: Satılık 650 ve 350 w powersuply
Alıcı: zafer_b
Tarih: 14 Eylül 2013; 9:13:00
Yorum
Güvenilir ve ilgili satıcı, problemsiz alışveriş...
Genel Puan

Ürün: silinebilir.
Alıcı: yufak
Tarih: 11 Temmuz 2013; 15:13:40
Yorum
ilgili bir arkadaş teşekkürler
Genel Puan

Ürün: satıldı silinebilir.
Alıcı: Ecelle100lesh
Tarih: 3 Mayıs 2013; 11:45:17
Yorum
Ürünü daha denemedim ama Çok ilgili bir arkadaş teşekkür. Çalışır inş.
Genel Puan

Ürün: GA-MA790X-UD4-Satılık
Alıcı: geforcemx
Tarih: 16 Nisan 2013; 9:54:40
Yorum
güvenilir,dürüst ve çok ilgili alakalı bir arkadaş,,sorunsuz alışveriş için ayrıca çok teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.077