Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
neçko
Gerçek Adnecip mutaf
Doğum Tarihi21 Nisan 1975
Konumİstanbul,Sultangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
12.3.2015 tarihinde boyut dijitalden alınmıştır. kutusu ve faturası mevcut olup sıfırdan farkı yoktur. 10 ay daha garantisi vardır.Lambası 600 saatte... Mesaja git »
HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar merhaba siyah renk heco victa prime 302 almak istiyorum. Satmak isteyen olursa pm den iletişime geçebilir. I... Mesaja git »
Projeksiyon İçin Duvar Regi Videolu ve Renk Kodlu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Arkadaşlar Optoma başlığında da paylaşmıştım ama herkes orayı okuyamadığı için konu açayım dedim. Sizde başarılı bulduğunuz uygulamalarınızı paylaş... Mesaja git »
ANTHEM CLUB...[KULLANICILAR KULÜBÜ],,[DESTEK],,[ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
Diğer anthem başlığında konu yardım ve kullanıcı ların bilgi paylaşımı yerine daha çok gergin ortam oluşması sebebi ile yeni başlıkta ,hem kulanıcı ... Mesaja git »
JVC Projeksiyonları - ANA KONU - başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Bir süre önce açtığım başlığı kullanıcıların paylaşımı ve almayı düşünenlerin her türlü bilgiye ulaşabileceği bir topik olması açısından ismini deği... Mesaja git »
Himedia Q3 & Q5 & Q10 Quad Core ( 4K + H265 ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Q10 quadcore alımı günceldir, satmayı düşünen varsa görüşelim... Mesaja git »
Himedia Q3 & Q5 & Q10 Quad Core ( 4K + H265 ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Q10 quad arıyorum, satmayı düşünen varsa pm atabilir.... Mesaja git »
Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Evet arkadaşlar yeni media player mı oyun makinası mı? derken kendimi Nvidia nın yeni oyuncağı NVİDİA SHIELD TV yi sipariş vermiş olarak buldum Son... Mesaja git »
Satılık Himedia Q3 quad core 21 ay tr garantili konusunu başlattı (bir yıl önce)
3 ay önce Sancak Bilgisayardan aldığım Himedia Q3 ü satıyorum. Hiçbir sorunu olmayıp kutusu faturası vs herşeyi mevcuttur Fiyat: 270 TL... Mesaja git »
3 ay önce Sancak Bilgisayardan aldığım Q3 quad core satılıktır. Düşünen pm atabilir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Himedia Q3 quad core 21 ay tr garantili
Alıcı: abdullahsen85
Tarih: 26 Ocak 2016; 10:10:28
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti, teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: 320 GB PS3 + 2 KOL + MOVE SET + 6 ORJ OYUN
Alıcı: guide
Tarih: 20 Aralık 2015; 12:35:14
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125