Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lTUBORGl
Gerçek AdTuborg
MeslekÖgrenci
KonumSeçiniz,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları28
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bir günlüğüne İstanbul'da gezilecek yerler ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
yenikapıda inicem ve tekrar yeni kapıdan dönücem hocam o yüzden diyorum... Mesaja git »
Bir günlüğüne İstanbul'da gezilecek yerler ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
aman hocam eminönü beşiktaş yeter bana :) :) :)... Mesaja git »
hocam şöyle bir rota çizdim nasıl olmuş sizce; Yenikapıdan inice önce bi Sultanahmet Ayasofya Yerebatan Sarnıcı ve Topkapı sarayına gitmek istiyorum.... Mesaja git »
yok hpcam nereye gidicem derken alışverisi nereden yapıcam anlamında sormuştum birde şu eminönündeki petshoplar nerede kalıyor yakınmı yenikapıya... Mesaja git »
hocam kız kulesine gidiş ne kadar ve ümraniyede nereye gidecegim tahtakalede aynı ucuzlukta bulamaz mıyım ?... Mesaja git »
Bir günlüğüne İstanbul'da gezilecek yerler ? konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar hafta içinde 1 günümü istanbul'da geçireceğim tamamiyle gezme amaçlı Deniz otobüsüyle Yenikapı'da inicem ve sonrası için hiçbir fik... Mesaja git »
Laptop'umun özelliklerini yükseltmek istiyorum YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
öncelikle tesekkür ederim bu son cumlenizdeki 3000 civarı 1050 li makineden kastınız nedir islemci değişmeyişi kötü oldu ya peki ram ve hdd yüksel... Mesaja git »
Asus K555UB laptopum var ve 2 yıl kadar once birçok kişinin oyun oynanabilmek ve de bütceye en uygun bilgisayar olarak forumlarda sürekli paylaştığı i... Mesaja git »
Günceliz beyler bayanlar hala üniye gidecek arkadaşlar var bilgilendirmeye devam... Mesaja git »
Hayvanlarıma isim öneriniz ?? (Tarantula ve akrep) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
konu dısı eski aktifliğini yitirmiş yaesiden bişey yazınca 50 tane yaratıcı cevap gelirdi bitmiş bitmiş... Mesaja git »
Arkadaşları

K

MasterHero

the phantom of the opera

Lagertha Lothbrok

█Loading...

SpecTraceF33

SıradanÇinkoKarbonPil

teddybear01

Jon Snow

Mr.Yengeç

Omisis046

BlueLagoN

AUZEF

SakultahSalkım

samado159

Mr.Walter White

MasterBerke

Mr.Prestige

soarus

XXX Tentacion

Robert Lewandowski RL9

desertrose25

D. Ace

theraven6

0heınsenberg7

efendy-biri

NBN

VASPofficial
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Üniversite Öğrencisinin Aylık Giderleri [ANA KONU]

Para herşeyi yapar diyen adam, para için herşeyi yapan adamdır.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Nokia
Takım
Beşiktaş
Hakkında
''Elisha Cuthbert Asktir''

#ARROW#

#The WALKING DEAD#

bb96a3edeb21b92aa9ad7750e82593296.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125