Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metabax
Gerçek Admetabax metabax
Doğum Tarihi26 Şubat 1980
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 75
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Kombine Transfer Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
- Arkadaşlar kombine transferlerinizi bu konu altında yapabilirsiniz. - Burdaki maksat genel satış fiyatının altında bilet temin etmek ve gidemeyec... Mesaja git »
Yenilerle beraber Şişeli ve Dekant Parfümler . başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
Merhaba arkadaslar asğıda belirteceğim parfumlerim satılıktır.Kargo alıcıya ait olmakla birlikte ürünler kesinlikle orjinaldir.İçerisinde tester veya ... Mesaja git »
YEPO 737S / Çin'den çakma macbook air :) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
215 dolara gelmişti benimki, gümrük çıkmazsa güzel fiyat aslında..... Mesaja git »
YEPO 737S / Çin'den çakma macbook air :) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Valla hocam size tek söyleyebileceğim, dhl ve fedex ile alırsanız kesin gümrük ödersiniz, diğer taşıyıcıyı bilmiyorum o yüzden yorum yapıp yanlış yönl... Mesaja git »
YEPO 737S / Çin'den çakma macbook air :) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
O arkadaş 187 dolardan almıştı ve dolar da 3,80 lerde idi. 140 civarı ödemesi lazımdı 170 ödemiş, demek ki farklı kesintiler de var, 5-10 tl de depo s... Mesaja git »
YEPO 737S / Çin'den çakma macbook air :) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Evet DHL de kesin gümrük vergisi çıkıyor, çünkü zaten direk kendileri gümrükten geçirirken o şekilde işlem yaptırıyorlar, fedex ve dhl bu şekilde çalı... Mesaja git »
Satılık Supplement Ürünler (Satışlara Devam). başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba ben reqedit7. Supplement ürün satışlarına devam ediyoruz. Önceki konum "kural dışı konu" nedeniyle kapanmıştı ve sınırsız ban yemişt... Mesaja git »
Benim aldigim ürünlerde sahtelik soz konusu değildi..... Mesaja git »
Valla ben de sıkıntısız alışveriş yaptim kendisinden, nosu falan var bende tsk ederim ilgin için. Yine de bi sebebini ogrenmek istemiştim ki sayenizde... Mesaja git »
Aynen ben de ablasinin hesabina havale yapmıştım. Kimse ne oldugunu bilmiyor anlaşılan :)... Mesaja git »
Arkadaşları

drö

leronamso
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

"Ne zaman yolda bir Alfa Romeo görsem şapkamı çıkartıp onu selamlarım"
Henry FORD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.158