Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metabax
Gerçek Admetabax metabax
Doğum Tarihi26 Şubat 1980
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*** SATILDI ***mi5s 3/64 Siyah / Fatura Garanti başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
*** SATILDI ***... Mesaja git »
Iyi bayramlar arkadaslar, cihazim satiliktir 3/64 siyah... Mesaja git »
*** SATILDI ***mi5s 3/64 Siyah / Fatura Garanti konusunu başlattı (2 gün önce)
Cihazda nokta çizik ve yazilimsal donanimsal sorun yoktur. Güncel kararli/stabil rom yüklüdür. fatura, garanti mevcuttur. Fatura tarihi 29.04.2017 T... Mesaja git »
Arkadaslar mi4 de refocus ozelligi vardi modlarda, su an bu modu kullanabilen var mi 5s inde? Stabil surumde yok maalesef ozellik..... Mesaja git »
Ben de bulamadim hocam, mi4 varken yapabiliyordum ama 5s de yapamiyorum. Konuda da rom disinda sorulan sorulara cevap veren yok nedense.. Aklima gelen... Mesaja git »
Bunu yalabilen var mi?... Mesaja git »
Selamlar, hangi bcaayi ne kadara aldiginizi soyleyebilir misiniz? Para verip iyi bir shaker almadiginiz surece hepsi ayni sayılır, bi sure sonra s... Mesaja git »
Rom işi ihtiyac degil de merak, hobby gibi... Yani aldiginiz cihaza rom atmaniza gerek olmadan kullanirsiniz, global stabil rom yayinlandigi surece de... Mesaja git »
Hocam her modu denedim ya maalesef hep öndeki suratlara focuslaniyor arkadaki yuzler veya objeler flu. Mi4 de arka plandaki agac yapraklari dahi net c... Mesaja git »
Ön kamera ile cekim yaparken arka plan fazla flu olmuyor mu sizce de. Ornegin grup selfie yaptığınızda arka plandakilerin yuzleri net degil ama ondeki... Mesaja git »
Arkadaşları

drö

leronamso
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

"Ne zaman yolda bir Alfa Romeo görsem şapkamı çıkartıp onu selamlarım"
Henry FORD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141