Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sincapla69
Gerçek Adtimber timber
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
doğudaysa k*rtler gelen görevliler elektrik sayacını okumasın,fatura gelmesin diye yapmışlardır hiç şaşırmam öyleyse... Mesaja git »
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1511657/04fff6fd-627a-49cb-b22e-cd64bc328538.JPG God of war SAGA : 50tl PES 13 :40 tl Mortal Co... Mesaja git »
xiaomi 10400 mah powerbank kullanan var mı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu arada az önce baktım 2. ışık yanıp sönmeye başlamış doluyor ama sanırım normalde 5 saatte fullenirse 10 saat olucak süre.... Mesaja git »
xiaomi 10400 mah powerbank kullanan var mı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5s telefonum,şarzda onun prize taktığımda şarz alıyor diye gözüküyor o ilk ışıp yanıp sönüyor ama ne ısınıyor ne doluyor.ayriyetten bi adaptör almam l... Mesaja git »
xiaomi 10400 mah powerbank kullanan var mı konusunu başlattı (2 ay önce)
bugun geldi ürün prize takıyorum şarz olması için 3 saattir prizde ama hala sadece 1 ışık yanıyor,normal mi bu ? 4 ışık var şarz kapasitesi ama hiç il... Mesaja git »
alkol satışlarıyla ilgili başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
istanbul içindeysen bana satabilirsin hocam... Mesaja git »
win10 kurucam yardım konusunu başlattı (2 ay önce)
dostlar win10a geçmeyi düşünüyordum,akk yüzünden kendi sitesinden değilde farklı bi siteden torrent şeklinde indirdim iso dosyasını,normal dosyanın bo... Mesaja git »
BENQ RL2455HM MONİTOR kullanan var mı yardım lazım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bu arada internetten araştırdım 1 saat boyunca ama driver dedikleri bi dosya buldum 3mb felan exe şeklinde değil yani kurulum yapmıyor.bendeki cd nin ... Mesaja git »
dostlar monitoru aldım fakat cdroom olmadığı için pcde, driverlarını kuramadım.aynı monitoru kullanan biri cd den dosyaları pcye çekip upload edebilir... Mesaja git »
Finaller ne durumda forumdaşlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
calculus dediğiniz matematik 1 ve 2.dönem alınan matematik 2 değil mi hocam ? mühendislik okuyorumda bizde matematik 1 ve 2 fark ilk yıl diğer ünivers... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094