Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sincapla69
Gerçek Adtimber timber
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1000-1500tl telefon önerisi lazım konusunu başlattı (2 ay önce)
dostlar 4 senedir kullandıgım 5sin ekranı düzgün çalışmıyor telefoncuyada götürdüm 120tl aldı 2 hafta sonra yine bozuldu aynı şey oldu bi yere tıklıyo... Mesaja git »
sıfır ekran kartlarına macun sürüp mü takıyoruz pc ye yoksa biraz kullandıktan sonra vs.mi bilen var mı acaba... Mesaja git »
ekran kartı seçimi (yardım lazım) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam Asus GeForce GT1030 GDDR5 OC 2GB 64Bit NVIDIA DX12 satın aldım 470tlye.dediğim gibi sadece cs go oynatsın yeter diye aldım ayrıyetten konsolum v... Mesaja git »
ekran kartı seçimi (yardım lazım) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam ilk linktei ürün tükenmiş hiç bi mağzanın stoğundada yok vatandan gidip almak istiyorumda bu iki kart hakkında ne düşünüyorsunuz ? ve siste... Mesaja git »
Kulaklık Önerisi Bir bakın başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sony MDR-EX650AP n11den 80 tl ye almıştım gerçekten mükemmel bir kulaklık kesinlikle pişman olmazsın.... Mesaja git »
ekran kartı seçimi (yardım lazım) konusunu başlattı (3 ay önce)
merhaba arkadaşlar ekran kartım yandıgı için yeni bi ekran kartı alıcam,sadece cs go oynatsın yeter bana. aşağıya sistemimi yazıcam bana uygun bi ekra... Mesaja git »
[PHYTON YAZILIM]'dan anlayan var mı ? konusunu başlattı (4 ay önce)
sorum şu ; içinde matematiksel işlemler olan bi kod var, ve ben input komutu kullanarak bir değer girilmesini istiyorum.kod hesaplamaları yapıyor sonr... Mesaja git »
AKK sonrası internet hızınız kaç ? konusunu başlattı (6 ay önce)
ben 25mbit kullanıyorum 16mb düşüyordu akk son düzenlemeden sonra fakat şuan 9-10 larda sürekli yeniden bir şeyler mi yaptılar acaba, 25mbit kullanan... Mesaja git »
Eve tv platforumu alacağım ama hangisini bağlatıcağımı şaşırdım.ekşide hepsine sövülmüş hepsi kötülenmiş.ağırlıklı olarak belgesel izleyeceğim spor ka... Mesaja git »
ALINIK IKEA HEDIYE CEKI VEYA KARTI (1000TL KADAR) konusunu başlattı (9 ay önce)
istanbul içi ikea hediye çek ve kartları satın alınırSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063