Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
55_42
Gerçek AdİBRAHİM ***
KonumIsparta, Eğirdir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 72
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Evet arkadaşlar bu TV' den almış bulunmaktayım. Soru, görüş, inceleme ve tartışmaları bu başlıkta toplayalım.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bin a101 migros ayni cadde üzerinde 3 üne de uğrarım ancak kampanyaları takip ederek %25 pahalı ürünleri değil %50 indirimli ürünleri alarak cebime ka... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Beni hala hep migrosa gidiyor diye elit zannedenler var... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
___________________ TV ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ! ============================================================================================... Mesaja git »
▓Gittigidiyor Bonus Kampanyası(15-28 Şubat) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Genelde 2 ci kampanya ay sonuna doğru kampanya bitmeye bi kaç gün kala geliyor beklemekte fayda var... Mesaja git »
▓Gittigidiyor Bonus Kampanyası(15-28 Şubat) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Genelde GittiGidiyor bonus zamanlarında 1000 e 100 yanında 1000 e 40 elektronik bonusu geliyor beklemek lazim... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bugün gittim mudur dahil hepsi uğraştı yapamadılar bölgeyi aradılar onlarda yapamadılar genel merkeze e mail atacaz dediler bi kod geliyor onu bile k... Mesaja git »
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Forumda görüp altıngold a üye oldum 3 gündür alışverişim oldu ayni gün içinde hesabıma altınlar yattı ben bu alışverişten memnun kaldım bunun için alt... Mesaja git »
YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
35 tl kargo çıkıyor :(... Mesaja git »
TEB [Çiçek ve Kuyum Alışverişinizin 14'ü Bizden] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar burada anlaşılmayan teb bonus 100e 14 kuyum alisverisine veriyor ve altıngold oluyor garanti bonus ta ise 500 e 60 sevgi dolu kampanyasında... Mesaja git »
Arkadaşları

tugi7

icolie

ridoli1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113