Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pawnage
Gerçek AdMert Yaşar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
4.5K MMR Satılık hesap konusunu başlattı (6 gün önce)
Mrhaba arkadaşlar 4.5K mmr solo, 4,7k party mmr hesap satılıktır. Fiyat 120 tl. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir... Mesaja git »
Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Daha önce denememiştim slowmotion modunu sağlıklı kıyaslama yapamıyorum ama bana da dediğin gibi takılarak oynatıyor gibi geldi... Mesaja git »
Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
gerçekten başlıca sorunları çözmüşler, benim için en önemlileri mobil veri kesintisi ve bataryaydı, ikisinde de sıkıntı yok bu sürümde. 6 saat ekran... Mesaja git »
damlar diyor ki A sürümünde Türkçe'yi kaldırdık zaten sizin onu kullanmıyor olmanız lazım, çıkacak olan I sürümünde tabiki Türkçe olacak kaldırılması ... Mesaja git »
umarım mobil verinin sürekli kopmasını düzeltmişlerdir can sıkıcı olmaya başladı çünkü... Mesaja git »
benim mx4 yine kafayı yedi :( 4.5.3.1a sürümü yüklüydü, dün akşam durduk yere kasmaya başladığını farkettim, güvenlikten temizlik yaptım önemsemedim f... Mesaja git »
arkadaşlar mx4'üm kafayı yedi, geçen gün çıkan 4.5.3.1 i kurayım dedim, upgrading, checking firmware ekranını falan geçti telefon baştan başladı. ... Mesaja git »
arkadaşlar durduk yere şarj aletim bozuldu şarj takılıyken :( kabloyu başka adaptöre takınca ediyor benim adaptör gitmiş, var mı bir önerisi olan? o... Mesaja git »
bugun mx4 umle surekli kablosuz uzerinden dizi izleyerek 5 bucuk saat ekran suresi aldim, facebook,whatsapp vs de acikken. Aradaki fiyat farkini dusun... Mesaja git »
Meizu MX4 teknik yardım-destek ana konusu[LOLLİPOP BETAYA SON 2 GÜN!] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
app centerda google uygulamalari var ama indirmiyor, 0 da takili kalip hata veriyor :\... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047