Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gamer1998
Gerçek AdGamer 1998
Doğum Tarihi13 Ağustos ****
İlgi AlanlarıDonanım, Webmaster , İşletim Sistemleri
KonumMuğla,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 60
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ALINIK | VDSL MODEM | UYGUN FİYATLI! konusunu başlattı (4 ay önce)
Merhaba, Üniversite öğrencisiyiz ve VDSL modeme ihtiyacımız var. Bu sebeple uygun fiyatlı aşırı pahalı olmayan bir modem arıyoruz. Maksimum 80 TL civ... Mesaja git »
Türk Telekom beni sömürüyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Anladım o zaman benim yaptığım şekilde yapamayacağız. Herhalde sistemi düzelttiler. Bu 4G ile ilgili sıkıntıları var. Arkadaşım dediği gibi müşteri hi... Mesaja git »
*123# tuşladıktan sonra 1 numaradan kalan paket tutarını sms olarak isteyin. Muhtemelen internetiniz 2-3 MB daha gözükecek. Eğer gözükürse farklı bir... Mesaja git »
Benimde başıma benzer bir sorun geldi. Sitesindeki bilgilendirme mesajında ; "Faturasız hatlar için standart cepten internet tarifesi 09.09.2014 ta... Mesaja git »
Genç nufus işsizlik oranı %24, İşsiz sayısı 4 milyona yaklaştı. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
1200 lira mutfak masrafı yazmışsın iyice saçmalıyorsun yada sabahları buzlu badem falan yiyorsun. Baya rahatına düşkün bir arkadaşsın gibi :)... Mesaja git »
TÜRK TELEKOM'A DAVA AÇACAĞIM! SİZCE KAZANIRMIYIM? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
TÜRK TELEKOM'A DAVA AÇACAĞIM! SİZCE KAZANIRMIYIM? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
İkisi de bende var merak etmeyin Ayrıca başvuracağım yerlerin sırasını sizden daha iyi bildiğime eminim Türk Telekom'un bunu ödemeyi reddedeceği... Mesaja git »
Genç nufus işsizlik oranı %24, İşsiz sayısı 4 milyona yaklaştı. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yaşımdan dolayı laf atmaya kalkan olmuş. Ben paramı zaten yeterince kazanıyorum :) Siz neyin kafasındasınız Allah'a şükür elim kolum tutuyor. Şar... Mesaja git »
Hahaha Asistyle sen çok takılma böyle konulara :) Önce profilini gizleme sonra konuş... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Symplegad

Heartseeker

AdamRtm

Kragmoranes

ashauto
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç yenemedim. [Gazali]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.066