Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mert1940
Gerçek AdMert Sağol
Meslekhttp://www.donanimhaber.com
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, bu yeni indirimlerden sonra kesin oynamalısınız dediğiniz oyun varsa belirtebilir misiniz? Kararsız kaldım çünkü.... Mesaja git »
Vodafone Yanımda Pazartesi Sürprizi #BanaNeVar# başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Borajet kampanyası için kod lazım... Mesaja git »
idefix sanal fuarı başlamış %75'e varan İndirimler başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
5 kitaba baktım hepsinde idefix ucuzdu?... Mesaja git »
Böyle bir sahtekarlık olamaz. Saat 13-15 arası kimsenin bilet almasına izin vermedi adamlar. Hatta uçuş saatleri filan da çıkmadı zaten. 4 farklı tara... Mesaja git »
Ücretsiz Lisanslı Antivirüsler başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
1 tane de ben alabilirim... Mesaja git »
Arkadaşlar Boyner'de 250 tl üzeri alışverişe 100 tl hediye çeki var. Bir de hopiden 100 tl kazanabiliyoruz. Yani ikisini birden kazanmamız mümkün mü?... Mesaja git »
merhaba hocam ürün bu https://www.amazon.com/PUMA-Suede-Classic-Sneaker-Black/dp/B0058XHR28/ref=lp_15201325011_1_16?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&... Mesaja git »
Selamlar, beğendiğim ürünün Türkiye'ye gönderimi var görünüyor fakat kargo ücretini hesaplama kısmında ürünün bulunduğum yere gönderilmediği yazıyor. ... Mesaja git »
LG BUZDOLABI SICACIK FIRSAT!!! LG GN-D702HLAM 530 LİTRE A++ 2250-TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Evet arkadaşlar uzun süredir buzdolabı arayışındaydım, takibimde olan bir buzdolabı olan LG GN-D702HLAM modeli nette en ucuz 2800-2900 tl civarı.media... Mesaja git »
LG BUZDOLABI SICACIK FIRSAT!!! LG GN-D702HLAM 530 LİTRE A++ 2250-TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Fiyat çok uygun siparişi verdim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.148